Rylovia Rylowa – NKP Podhale Nowy Targ

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Rylovia Rylowa – NKP Podhale Nowy Targ
2014-10-05

O wygranej Podhala zadecydowała akcja z 80 minuty. Po strzale Lichacza, bramkarz gości „wypluł" piłkę przed siebie, dopadł do niej Pietrzak i efektownymi nożycami wpakował ją pod poprzeczkę.

Kosztował nas ten mecz sporo zdrowia psychicznego. Mimo, że gospodarze ustawili autobus przed swoim polem karnym, to stworzyliśmy mnóstwo sytuacji. Sześć do przerwy, osiem po przerwie. Mecz był jednostronnym widowiskiem, toczył się pod nasze dyktando. Truty nie miał żadnej interwencji. Nawet dośrodkowań nie łapał. Dość długo utrzymywał się jednak wynik bezbramkowy, a on nas nie satysfakcjonował. Na szczęście udało się zdobyć gola i w dobrych humorach wracamy do domu – ocenił trener Podhala, Marek Żołądź.

 

Rylovia Rylowa – NKP Podhale Nowy Targ 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Pietrzak 80
NKP Podhale: Truty – Anioł (75 Misiura), Krzystyniak, Gąsiorek, Bobak (50 Lichacz), Janasik, Hałgas, Pietrzak (82 Augustyn), Gogola, Świerzbiński, Mroszczak (55 R. Antolak).

 

Maciej Zubek, źródło: http://podhaleregion.pl/index.php/sport/rozgrywki-ligowe/10625-pi%c5%82ka-no%c5%bcna-iv-liga-m%c4%99czarnie-podhala,-cenny-remis-watry-i-przerwana-seria-lubania

 

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY