Statystyki, wyniki i tabele orlików i żaków

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Statystyki, wyniki i tabele orlików i żaków
2017-07-04

Na koniec naszych statystycznych podsumowań sezonu zaprezentujemy Państwu wyniki osiągane na wiosnę przez naszych najmłodszych piłkarzy.

Wszystkie drużyny orlików i żaków (cztery) na koniec sezonu zajęły lub zajmują (jedna grupa orlików ma jeszcze do rozegrania dwa mecze) miejsca w pierwszej piątce podhalańskich rozgrywek dla dzieci urodzonych w latach 2006-2009. Oczywiście w tym wieku nie wynik jest najważniejszy, lecz radość z gry i dobra zabawa, dlatego cieszymy się, że nie zabrakło jej naszym młodym adeptom futbolu przez całą wiosnę.

Ze swojej strony chciałbym podziękować wszystkim zawodnikom za zaangażowanie w całym sezonie, sumienność i systematyczność w treningach, a trenerom za ich ciężką i efektywną pracę - powiedział Michał Rubiś, Wiceprezes NKP Podhale ds. Szkolenia.

Z racji tego, że w tych kategoriach wiekowych gra się systemem "półrocznym", a więc rozgrywki jesienne i rozgrywki wiosenne, a nie cały sezon, poniżej prezentujemy statystyki rundy wiosennej.

ORLIK I

II GRUPA ORLIKÓW PODHALAŃSKI PODOKRĘG PIŁKI NOŻNEJ

> Tabela
Wynik/terminarz spotkań - kliknij.


ORLIK II

I GRUPA ORLIKÓW PODHALAŃSKI PODOKRĘG PIŁKI NOŻNEJ

> Tabela
Wynik/terminarz spotkań - kliknij.


ŻACY

I GRUPA ŻAKÓW PODHALAŃSKI PODOKRĘG PIŁKI NOŻNEJ

> Tabela
Wynik/terminarz spotkań - kliknij.


Jak już wspomnieliśmy wyżej, pierwszej drużynie orlików zostały do rozegrania jeszcze dwa zaległe spotkania w Łopusznej (15 lipca), które będą oficjalnym zakończeniem rozgrywek młodzieżowych w tym sezonie.

Nowy sezon nasi młodzi piłkarze rozpoczną już w sierpniu, a jego oficjalną inauguracją będzie letni obóz w Ustroniu Morskim, zaplanowany na 12-19 sierpnia. W planach m. in. dwa treningi dziennie, wyjścia na plażę, wizyty w Aquaparku oraz wycieczka do Niechorza.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY