Czwarty zespół III ligi przyjeżdża do Nowego Targu

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Czwarty zespół III ligi przyjeżdża do Nowego Targu
2018-04-30

Już w tę sobotę o godzinie 15:00 w Nowym Targu rozegrane zostanie kolejne spotkanie w ramach rozgrywek III ligi grupy IV. Tym razem do stolicy Podhala przyjedzie Chełmianka Chełm - aktualnie czwarty zespół w tabeli.

Fot. Krzysztof Garbacz (SportowePodhale.pl)

Oba zespoły dzielą tylko trzy miejsca w tabeli (Podhale zajmuje 7. lokatę), choć na wiosnę to Podhalu wiedzie się lepiej. W dziewięciu dotychczasowych spotkaniach drugiej rundy tego sezonu 5-krotnie nowotarżanie pokonywali swoich rywali, 3 razy remisowali swoje spotkania i tylko raz doznawali porażki. Chełmianka może się z kolei pochwalić zdobyciem 14 "oczek" na wiosnę, choć w jego skład wchodzi m. in. pokonanie takich marek jak Stal Rzeszów, czy Wólczanka Wólka Pełkińska, co pozwala określać graczy z Chełma jako bardzo groźny zespół.

Zaryzykujemy nawet stwierdzenie, że w tę sobotę do Nowego Targu przyjedzie najsilniejsza jak dotąd drużyna, spośród tych, które na wiosnę gościły w stolicy Podhala. Przed zespołem "Szarotek" stoi więc poważne wyzwanie, ale rezultaty osiągane do tej pory na własnym boisku pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość (9 strzelonych, 0 straconych bramek, 3 wygrane, 1 remis).

Czy świetna seria 8 meczów bez porażki zostanie w ten weekend przedłużona? Przekonamy się już niebawem, a Państwa zapraszamy na wspólne, piłkarskie emocje - już w tę sobotę na godzinę 15:00 na Stadion Miejski w Nowym Targu!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY