Spodziewamy się trudnej przeprawy

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Spodziewamy się trudnej przeprawy
2018-06-08

Już jutro w południe piłkarze Podhala Nowy Targ rozegrają ostatni w tym sezonie mecz wyjazdowy. W tym celu już dzisiaj ruszyli do Białej Podlaskiej, gdzie podejmie ich tamtejsze Podlasie.

Fot. Maciej Zubek

Mimo 5 porażek i aż 8 remisów w tej rundzie (tylko 3 wygrane), Podlasie wcale nie powinno być „chłopcem do bicia”. Na potwierdzenie tej tezy należy wymienić tu wywalczone remisy z takimi zespołami jak KSZO (3. miejsce w tabeli), Chełmianka (4. miejsce), czy Resovia (1. miejsce). Z szacunkiem do rywala podchodzi również trener Podhala – Janusz Niedźwiedź:

Zespół Podlasia walczy o utrzymanie i ten mecz będzie dla nich kluczowy, dlatego spodziewamy się trudnej przeprawy. - Zwraca uwagę szkoleniowiec NKP i dodaje - Wierzymy w siebie, jesteśmy w dobrej dyspozycji i chcemy w sobotę zwyciężyć.

Jego słowa nie są bez pokrycia. Dobrą, a nawet świetną dyspozycję piłkarzy Podhala na wiosnę widać gołym okiem. 11 zwycięstw, w tym 5 z rzędu od 12 maja mówi samo za siebie. Teraz „Szarotki” mają ochotę na 12-te. Z pewnością dałoby ono wymierny spokój w kontekście utrzymania 5. lokaty w lidze i przedłużyłoby nadzieje na wyprzedzenie czwartej Chełmianki.

Chcemy podtrzymać serię zwycięstw i do końca rundy punktować jak w ostatnich pięciu meczach – pewnie przyznaje trener Janusz Niedźwiedź.

Mecz z Podlasiem już jutro o 12:00. Będzie to już przedostatnia kolejka tego sezonu w III lidze grupie IV.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY