Ostatni mecz w sezonie! Przyjdź i zobacz, jak Podhale gra z liderem (+ aktualizacja: wypowiedź trenera)!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Ostatni mecz w sezonie! Przyjdź i zobacz, jak Podhale gra z liderem (+ aktualizacja: wypowiedź trenera)!
2018-06-15

Czerwcowa sobota, 16-ty dzień miesiąca. 3 dni przed pierwszym meczem Polaków na Mistrzostwach Świata. W Rosji o tej godzinie kończy się właśnie mecz grupy D pomiędzy Argentyną a Islandią. A w Nowym Targu... rozbrzmiewa pierwszy gwizdek meczu NKP Podhale vs Resovia Rzeszów.

Fot. SportowePodhale.pl

Podhale jest już pewne co najmniej 6. miejsca (może skończyć najwyżej na 5.) na koniec sezonu, a Resovia kolejkę temu rozpoczęła fetowanie awansu do II ligi. Czy przed nami mecz o pietruszkę? W żadnym wypadku! Oba zespoły na wiosnę były jednymi z najlepszych, o ile nie najlepszymi w lidze. Oba też mają sobie coś do udowodnienia. Rzeszowianie chcą pokazać, że awans im się należy i potrafią wygrać z każdym. Podhale zaś chce postawić kropkę nad "i" w zdaniu: "wiosną graliśmy jak z nut". Powody ku temu ma, gdyż w polu "pokonani" może umieścić takie marki jak Stal Rzeszów, czy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Co ciekawe - w dotychczasowych bezpośrednich pojedynkach mamy 2:1 dla nowotarżan. W zeszłym sezonie zespół z Nowego Targu przegrał u siebie 2:4, by potem zwyciężyć na wyjeździe 3:1, z kolei w tym sezonie - na jesień - Podhale pokonało Resovię 1:0 w spotkaniu rozgrywanym w Rzeszowie. "Pasy" są więc żądne rewanżu, a to z pewnością pozytywnie wpłynie na poziom jutrzejszego widowiska.

Resovia ostatni raz przegrała w lidze właśnie z nami na jesień. Chcemy w jutrzejszym meczu zgarnąć pełną pulę i dobrze zakończyć  udaną dla nas wiosnę. Przyjeżdża świeżo upieczony drugoligowiec, ale my znamy swoją wartość i jesteśmy gotowi, aby jutro powalczyć o zwycięstwo - krótko zapowiada trener Podhala - Janusz Niedźwiedź.

Drogi sympatyku futbolu! Jeśli więc chcesz zobaczyć ostatni raz przed wakacjami najwyższy poziom piłkarski na Podhalu (III liga - Podhale i Resovia - można już rzec: II liga) i rozpocząć udanie "wczasy" z Mundialem w Rosji, koniecznie przyjdź na jutrzejszy mecz! Emocji i zaangażowania z obu stron z pewnością nie zabraknie, do zobaczenia!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY