Grają nie tylko o 3 punkty

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Grają nie tylko o 3 punkty
2018-04-28

(Fot. SportowePodhale.pl - Michał Adamowski)

Już jutro o godzinie 13:00 piłkarze NKP Podhale Nowy Targ zmierzą się z Wisłą Sandomierz w wyjazdowym spotkaniu 26. kolejki III ligi grupy IV. Piłkarze z Nowego Targu powalczą w nim nie tylko o 3 punkty, ale również o...

...dodatkowy dzień wolnego na zbliżającą się majówkę.

Oprócz trzech punktów, moi piłkarze grają o dodatkowy dzień wolnego w przyszłym tygodniu - mówił z uśmiechem trener Podhala po ostatnim wygranym 4:0 meczu z Jaśkowicami. Powodów do radości trener nowotarżan ma zresztą sporo, bowiem jego drużyna od siedmiu kolejek jest niepokonana, a od pięciu na liczniku straconych bramek widnieje "0". Podhale umacnia się również na 7. pozycji w tabeli, a do ligowego podium piłkarzom z Nowego Targu brakuje tylko 9 punktów.

Jak się te sprawy mają u naszych jutrzejszych rywali? A no już mniej "kolorowo". W siedmiu meczach tej rundy Wiślacy zanotowali 4 porażki, 2 remisy i 1 wygraną. Co ciekawe: u siebie przegrali wszystkie spotkania. Ciężko więc doszukiwać w Sandomierzu przewagi własnego boiska. Czy to będzie miało duże znaczenie w niedzielnym pojedynku z Podhalem? Wielu mówi, że ważniejsze będzie przygotowanie fizyczne obu zespołów, bowiem to druga w przeciągu 4 dni ligowa potyczka dla obu ekip.

Nie obawiamy się, że będziemy grali już za 4 dni, ponieważ jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do sezonu. W pierwszych ośmiu spotkaniach rundy nie zdarzyło nam się ani razu, by zabrakło nam sił, mamy dużo energii. Jesteśmy więc przygotowani do grania nawet w większej częstotliwości, tak jak w tym tygodniu - tłumaczy trener Janusz Niedźwiedź.

Takie słowa trenera pozwalają więc z nadzieją patrzeć w przyszłość, choć sztab, jak i zawodnicy podchodzą do starcia z Wisłą w pełni skoncentrowani, nie patrząc na szereg ostatnich sukcesów. Ważne ma być bowiem ciągłe dążenie do poprawy formy i coraz lepsza gra. Na taką też jutro liczymy, życząc zawodnikom powodzenia! Początek spotkania w Sandomierzu o godzinie 13:00.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY