Przed meczem z Daleszycami: Ligi gotowy do gry

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Przed meczem z Daleszycami: Ligi gotowy do gry
2018-04-07

Już jutro o 15:00 piłkarze NKP Podhale Nowy Targ zmierzą się na wyjeździe ze Spartakusem Daleszyce w meczu 22. kolejki III ligi grupy IV.

Nastawienie przed tym spotkaniem jest oczywiście jak najbardziej optymistyczne, a dodatkowo z obozu "Szarotek" płynie świetna wiadomość: jeden z czołowych graczy, kontuzjowany w spotkaniu z Unią Tarnów przed dwoma tygodniami, wraca do gry. Mowa o Adrianie Ligienzie, który w spotkaniu z "Jaskółkami" doznał urazu kolana i wydawało się, że czeka go dłuższa przerwa. Na szczęscie kontuzja okazała się niegroźna i popularny "Ligi" jest już gotowy do gry.

Ligi miał bardzo duże stłuczenie i obrzęk. Dlatego też nie mógł chodzić i ustać na nodzie. Na całe szczęście na tym stłuczeniu się skończyło i gdy obrzęk ustąpił, Adrian mógł już normalnie biegać. Teraz jest gotowy do gry i trener będzie mógł skorzystać z jego usług w jutrzejszym spotkaniu - zdradza nam fizjoterapeuta pierwszej drużyny NKP, Artur Pustułka.

W wyjazdowym spotkaniu ze Spartakusem faworytem będzie drużyna Podhala, który swoich jutrzejszych rywali wyprzedza w tabeli aż o 15 punktów i 7 pozycji (NKP na miejscu 10., Daleszyce na 17. - spadkowym). Liczymy więc, że po ostatnim bardzo dobrym występie u siebie przeciwko JKS 1909 Jarosław, również jutro nasi piłkarze pokażą, na co ich stać i przywiozą do stolicy Podhala 3 punkty. Początek spotkania w Daleszycach o godzinie 15:00, zawodnicy na ten mecz wyjadą jutro około godziny 9:00.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY