Już jutro spotkanie z Trzebinią

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Już jutro spotkanie z Trzebinią
2018-04-13

Już jutro o 16:00 na Stadionie Miejskim w Nowym Targu odbędzie się kolejne spotkanie w ramach rozgrywek III ligi grupy IV. Tym razem rywalem Podhala będzie MKS Trzebinia.

Fot. Maciej Zubek

W dotychczasowych pojedynkach tych rywali dwa zwycięstwa są na koncie NKP, a jedno (w tym sezonie) - po stronie Trzebini. W zeszłym sezonie Podhale pokonało trzebinian 4:1 i 2:1, a w tym doznało porażki 1:4.

Od czasu rundy jesiennej zmienił się jednak zarówno sztab szkoleniowy, jak i skład jednej i drugiej drużyny. Inny jest też początek tej rundy dla obu zespołów. Podhale jak na razie ma za sobą 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę, a od czterech spotkań jest niepokonane, zaś Trzebinia aż 4 razy doznawała goryczy porażki i tylko 1 raz udało jej się wywalczyć remis.

Sytuacja w tabeli, ostatnie mecze, jak i miejsce rozgrywania jutrzejszego spotkania sprawia, że do roli faworyta urastają "Szarotki", ale dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Dlatego też tym bardziej zapraszamy na wspólne piłkarskie emocje - już jutro o 16:00 na Stadionie Miejskim w Nowym Targu! Szczegóły na plakacie.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY