W Wielką Sobotę zagramy z JKS Jarosław

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ W Wielką Sobotę zagramy z JKS Jarosław
2018-03-29

Już za 2 dni na Stadionie Miejskim w Nowym Targu NKP Podhale podejmie kolejnego rywala w walce o trzy punkty w rozgrywkach III ligi grupy IV. Tym razem do stolicy Podhala przyjedzie JKS 1909 Jarosław.

Nasz sobotni rywal to ostatnia drużyna w tabeli, która w tym sezonie na swoim koncie zgromadziła zaledwie 8 punktów za 2 wygrane i 2 remisy. Co ciekawe, dla Jarosławian będzie to dopiero pierwsze spotkanie w rundzie wiosnnej, bowiem trzy poprzednie spotkania JKS-u odwołano ze względu na zły stan boisk.

Nowotarżanie na szczęście nie pauzowali w żadnej z serii spotkań i w tej rundzie grali już 3-krotnie. Z meczu na mecz jest coraz lepiej, jeśli chodzi o zdobycze punktowe, bowiem na start, po bardzo dobrej grze, przegraliśmy z Motorem Lublin 0:2, później zremisowaliśmy z Krosnem 0:0, a w ostatni weekend pokonaliśmy na wyjeździe Unię Tarnów 3:1. Takie wyniki pozwoliły naszym "Szarotkom" zbliżyć się w tabeli do siódmego KSZO Ostrowca Świętokrzyskiego, do którego tracimy już tylko cztery "oczka".

Kolejna okazja do zwiększenia punktowego dorobku już w Wielką Sobotę, czyli za dwa dni. To właśnie wtedy, o godzinie 16:00 zmierzymy się na własnym stadionie z JKS 1909 Jarosław. Już teraz serdecznie na to spotkanie zapraszamy! Szczegóły na plakacie:

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY