Mecz z KSZO już jutro!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Mecz z KSZO już jutro!
2018-05-29

Już jutro o godzinie 17:00 NKP Podhale podejmie kolejnego przeciwnika w ramach rozgrywek III ligi grupy IV. Tym razem rywalem zespołu z Nowego Targu będzie trzeci zespół tabeli - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

KSZO w tym sezonie - podobnie jak w poprzednim - było jednym z faworytów do zwycięstwa w lidze. Szanse na awans do wyższej klasy rozgrywkowej drużyna z Ostrowca wciąż ma, ponieważ do drugiego w tabeli Motoru traci tylko 2 punkty, a do lidera - Resovii - 6 "oczek". Różnice te mogłyby wydawać się nie tak nikłe, gdyby nie fakt, że KSZO ma rozegrany jeden mecz mniej. Pościg za fotelem lidera mógłby zostać zatrzymany jedynie w przypadku straty punktów w którymś ze zbliżających się spotkań. Najbliższa taka "okazja" będzie w Nowym Targu...

...gdzie na pomarańczowo-czarnych czeka już świetnie dysponowany w ostatnim czasie zespół trenera Janusza Niedźwiedzia. Podhalanie w tej rundzie mają na swoim koncie aż 8 zwycięstw, przy zaledwie 2 porażakach oraz 3 remisach. W efekcie, nowotarżanie znajdują się już na 6. pozycji w tabeli, mimo że po rundzie jesiennej plasowali się poniżej środka stawki. Warty odnotowania jest również fakt, że w trzech ostatnich spotkaniach "Szarotki" strzeliły aż 9 bramek, tracąc tylko 2, a mecz z Ostrowcem jest szansą na czwartą wygraną z rzędu.

Patrząc na tabelę i historię - to KSZO będzie faworytem. Spoglądając jednak na wyniki tej rundy, naprzeciwko siebie staną dwie niemalże równe drużyny. Obie w doskonałej formie, również strzeleckiej. Jaki będzie więc wynik tej arcyciekawej konfornatcji? Dowiemy się jutro około godziny 19:00 - zapraszamy na Stadion Miejski w Nowym Targu od godziny 17:00 na wspólne, piłkarskie emocje!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY