Kolejny młodzieżowiec Akademii zadebiutował w III lidze

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Kolejny młodzieżowiec Akademii zadebiutował w III lidze
2018-03-12

18-letni Jan Łukaszczyk, wychowanek KS Zakopane, to kolejny zawodnik Akademii Piłkarskiej Podhala, który zadebiutował w III lidze. Młody zawodnik grup młodzieżowych wszedł na boisko w ostatnim spotkaniu z Motorem Lublin.

Przede wszystkim Łukaszczyk jest wyróżniającą się osobą z młodych zawodników Akademii. I stąd pomysł, by dostał szansę debiutu już w tak ciekawym meczu. Swoją postawą na treningach pokazał, że zasługuje na tę szansę i liczymy wszyscy wspólnie, że kolejni zawodnicy pójdą śladem Janka - powiedział trener pierwszej drużyny, Janusz Niedźwiedź.

Szkoleniowiec "Szarotek" nie wyklucza również debiutu pozostałych młodzieżowców z szerokiej Kadry w najbliższych spotkaniach.

Filozofia Klubu jest taka, że chcemy stawiać przede wszystkim na zawodników z naszej Akademii, jak również z naszego regionu. Zawodnicy są na bieżąco monitorowani i tylko od ich postawy będzie zależało, ilu z nich już w rundzie wiosennej tego sezonu będzie miało szansę zadebiutować. Na pewno pierwszą osobą, która dostanie szansę debiutu będzie bramkarz Szymon Kudła - mówi wprost trener Podhala.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY