A klasa: Zakopane pokonane

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ A klasa: Zakopane pokonane
2018-04-23

Mecz 16. kolejki podhalańskiej A klasy pomiędzy NKP Podhale i KS Zakopane zakończył się zwycięstwem naszych zawodników 3:1.

Mecz rozpoczął się od szybkiej bramki zakopiańczyków, którzy prowadzenie objęli już w 6. minucie. Po kilku nieskutecznych próbach strzałów, Podhale wyrónało w końcu w 30. minucie za sprawą Mrówki. Jeszcze przed przerwą, w 45. minucie przepiękna akcja trójki Kobylarczyk-Bedronka-Mrówka została skutecznie sfinalizowana przez tego trzeciego i Podhale mogło się cieszyć z bramki "do szatni".

W drugiej połowie zakopiańczycy próbowali dogonić wynik, ale na nic się to zdało. W 80. minucie Skóbel strzałem do pustej bramki ustalił wynik spotkania na 3:1 dla NKP.

Nie licząc szkolnego błędu przy stałym fragmencie gry i straty bramki w 7. minucie, mecz był całkowicie pod naszą kontrolą. Z meczu na mecz gramy coraz lepiej - powiedział po spotkaiu trener Podhala, Tomasz Gorczyk.

NKP Podhale Nowy Targ - KS Zakopane 3:1 (2:1)