Zimowy sparing juniorów NKP z seniorskim Ostrowskiem (+ zdjęcia)

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Zimowy sparing juniorów NKP z seniorskim Ostrowskiem (+ zdjęcia)
2017-12-21

Na zakończenie roku kalendarzowego, klasy sportowe Akademii Piłkarskiej Podhala (rocznik 2000 i 2001) spotkały się w meczu sparingowym z trzecią drużyną B klasy – Dunajcem Ostrowsko.

Mecz toczył się w typowo zimowych warunkach atmosferycznych, przy gęsto padającym śniegu.  Zdecydowanie lepiej prezentowali się juniorzy NKP.  Chłopcy pokazali wiele ciekawych akcji. Już do przerwy prowadzili 5:1, choć i tak  był to najmniejszy wymiar kary dla gości. W drugiej odsłonie nasi zawodnicy dołożyli jeszcze 2 bramki, zwyciężając pewnie i zasłużenie (7:1). Wysoka wygrana nie zmienia jednak faktu, że była to dobra lekcja piłki nożnej dla naszych juniorów na poziomie seniorskim.

Dobry sprawdzian naszych umiejętność z drużyną seniorską – mówi trener juniorów NKP, Sebastian Świerzbiński. - Wynik jest sprawą drugorzędną. Podczas spotkania można było zaobserwować  wiele ciekawych akcji. Oczywiście jest też wiele pracy przed nami, a wśród nich nasza skuteczność. Wiemy jaka jest wartość naszego zespołu, dlatego podejmujemy coraz to cięższe wyzwania. Po Nowym Roku czekają nas mecze kontrolne z drużynami seniorskim z wyższych lig. Jesteśmy po 4 miesiącach wspólnych treningów i już teraz można powiedzieć, że każdy z tych chłopaków zrobił krok do przodu.

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ, ABY OTWORZYĆ W NOWYM OKNIE):

AP Podhala | Sparing juniorów z seniorskim Dunajcem Ostrowsko

NKP Podhale Nowy Targ (juniorzy) – LKS Dunajec Ostrowsko (B klasa, seniorzy) 7:1 (5:1)

Skład Podhala: Kudła – Worwa Piotr, Topór Maciej, Wybrańczyk, Uchroński, Bałos, Sarna, Skóbel, Topór Arkadiusz, Kobylarczyk, Otręba. Grali również: Zamęta,  Musiorski, Łaczek, Derek, Masłowski, Głowa, Nędza – Kubiniec , Lubelski

Bramki dla Podhala:  Topór Arkadiusz 2, Lubelski Andrzej 2, Topór Maciej, Otręba Mateusz, Uchroński Mateusz

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY