Mecz na szczycie: NKP remisuje u siebie z Wisłą Kraków

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Mecz na szczycie: NKP remisuje u siebie z Wisłą Kraków
2017-10-07

W meczu na szczycie Małopolskiej Ligi Trampkarzy grupy 2, NKP Podhale Nowy Targ zremisowało u siebie z Wisłą SA Kraków 2:2. Poniżej relacja z tego spotkania.

WYNIKI GRUP MŁODZIEŻOWYCH
TRAMPKARZ

TRAMPKARZ
Kolejka 7
7 października, 11:00

NKP Podhale Nowy Targ

2:2

Wisła SA Kraków

(0:1) Wisła Kraków

Bramki dla Podhala: Wójciak x2

Skład Podhala: E. Topór - Talarek, Plewa, Luberda, Święchowicz - Wojas, Pragnący, Ustupski, Zakaszewski - Wójciak, Chorąży. Grali również: Skiba, Kuchta, Kowalczyk, Ligas, Chabior, Rudnik, Jarkiewicz.

Pomeczowa opinia trenera Trampkarzy, Mariusza Maloka: Wicelider z Nowego Targu podejmował na własnym boisku lidera Małopolskiej Ligi Trampkarzy - Wisłę Kraków, która do dzisiaj nie straciła w rozgrywkach jeszcze ani jednego punktu. Mecz na szczycie nie zawiódł i kibice mogli zobaczyć bardzo ciekawe widowisko. Wisła starała się dominować na boisku, ale NKP wyprowadzało bardzo groźne kontrataki. Do przerwy nasza drużyna przegrywała 0:1. Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się, a Wisła zdobyła drugiego gola. Naszych chłopców dzisiaj jednak nic nie podłamywalo i nadal dążyli do zdobycia bramek. Ta sztuka udała się Łukaszowi Wójciakowi, autorowi dwóch trafień. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2. Cieszy fakt, że drużyna naszej Akademii obok Wisły Kraków to jedyny zespół w rozgrywkach, który nie przegrał jeszcze ani jednego meczu!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY