Rezerwy wiceliderem!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Rezerwy wiceliderem!
2018-04-16

Po wczorajszej wygranej 4:2 z piątym zespołem A klasy (Przełęcz Łopuszna), rezerwy naszego klubu awansowałay na 2. miejsce w tabeli!

Fot. Michał Adamowski (SportowePodhale.pl - kliknij po galerię zdjęć)

Już w 6. minucie Podhale objęło prowadzenie po bezlitosnym wykorzystaniu błędu defensywy rywali przez Damiana Mrówkę. Chwilę później strzał Bałosa minimalnie minął słupek. W 9. minucie było już 2:0 - a to za sprawą Sebastiana Dziedzica, który sfinalizował piękną, dwójkową akcję z Mrówką. Goście odpowiedzieli w 24. minucie, gdy Witold Chowaniec skorzystał z prezentu, jaki podarowali mu Gorzelański i Wybrańczyk (nieporozumenie linii defensywnej).

W drugiej części gry "Szarotki" ponownie odskoczyły na 2 bramki. Tym razem do "sieci" trafił Rzadkosz. W 64. minucie znakomitą interwencją popisał się Gorzelański, ale już w 75' był bezradny, gdy piłkę w przeciwległy róg bramki skierował Chowaniec. Goście uwierzyli w siebie i próbowali w końcówce doprowadzić jeszcze do remisu, ale w 87. minucie strzałem z rzutu karnego wynik spotkania ustalił Bałos.

NKP Podhale II Nowy Targ - Przełęcz Łopuszna 4:2 (2:1)

Bramki:
1:0 - Mrówka - 6'
2:0 - Dziedzic (Mrówka) - 9 '
2:1 - Witold Chowaniec - 24'
3:1 - Rzadkosz - 51'
3:2 - Witold Chowaniec - 75'
4:2 - Bałos - 87' (rzut karny)

Skład Podhala: Gorzelański – Wybrańczyk, Uchroński, Łukaszczyk, Mrówka (46' Rzadkosz), Dziedzic (60' Otręba), Kobylarczyk, Borczyński (46' Skóbel), Bałos, Bedronka (66' A. Topór), Tracz (72' Lubelski).

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY