Rezerwy pewnie pokonują Krauszów

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Rezerwy pewnie pokonują Krauszów
2018-04-09

W pierwszym meczu rundy wiosennej podhalańskiej A klasy rezerwy NKP Podhale pokonały na wyjeździe Podgórki Krauszów 5:1.

Nasi piłkarze mecz rozpoczęli niestety od straty bramki - w 14. minucie piłkę w okienko posłał M. Sojka. W 21. minucie z wolnego uderzał Dziedzic, ale bramkarz gospodarzy końcami palców zdołał wybić ją z światła bramki. Chwilę później gracz Krauszowa znalazł się w sytuacji sam na sam, ale doskonale interweniował Szukała. Niedługo potem Dziedzic zdecydował się na strzał z ostrego kąta, ale piłka minęła bramkę. Pierwszą połowę zakończył rzut wolny dla Krauszowa, po którym piłka odbiła się od poprzeczki.

Po przerwie Podhale wzięło się za odrabianie strat i to z wielkim zaangażowaniem. Wyrównanie padło już w 47. minucie, gdy Rzadkosz wykorzystał zamieszanie podbramkowe. 8 minut później było już 2:1 dla NKP, gdy dogranie wzdłuż bramki na gola zamienił Kobylarczyk. W 68. i 70. kolejne dwa trafienia dołożył z kolei Sebastian Dziedzic, a wynik ustalił w 90. minucie Otręba, strzałem z 16 metrów. Rezerwy Podhala zajmują aktualnie 3. miejsce w tabeli.

Podgórki Krauszów - NKP Podhale II Nowy Targ 1:5 (1:0)