A klasa: Podhale z kolejnym zwycięstwem

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ A klasa: Podhale z kolejnym zwycięstwem
2018-05-15

Pewnym zwycięstwem zakończyło się wyjazdowe spotkanie NKP Podhale II w Jordanowie. Tym samym "Szarotki" umocniły się na 2. pozycji w tabeli A klasy.

Fot. SportowePodhale.pl

Mecz rozpoczął się od błyskawicznej bramki Kobylarczyka już w 2. minucie. W 15. minucie Tyrpa z Jordana próbował swoich sił, ale jego uderzenie minimalnie minęło bramkę. Chwilę później Piwowarczyk i Rzadkosz mieli dwie dobre okazje na podwyższenie wyniku, ale obaj chybili. Najlepszą wypracował sobie jednak A. Topór, który w 31. minucie przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Podobną sytuację miał w 40. mincie Piwowarczyk, ale i on chybił, trafiając w słupek. Dopiero Skóbel, będą "oko w oko" z goalkeeperem Jordana zdołał go pokonać - była 43. minuta, a chwilę później oba zespoły zeszły na przerwę.

Druga część gry to już systematyczne powiększanie przewagi przez Podhale. W 58. minucie Skóbel popisał się skutecznym uderzeniem z 16. metra, w 75. minucie A. Topór wykorzystał przerzut piłki na drugą stroną boiska i z linii pola karnego uderzył po długim rogu, a w 77' Lubelski przelobował bramkarza, strzałem z 30. metrów. Strzelanie dla Podhala zakończył Kobylarczyk w 88. minucie. Na otarcie łez, Jordanów zdołał w doliczonym czasie gry zdobyć bramkę honorową, a jej autorem był Piosek.

Jordan Jordanów – NKP Podhale II Nowy Targ 1:6 (0:2)
0:1 - Kobylarczyk - 2'
0:2 - Skóbel - 43'
0:3 - Skóbel - 58'
0:4 - A. Topór (Skóbel) - 75'
0:5 - Lubelski - 77'
0:6 - Kobylarczyk - 88'
1:6 - Piosek (G. Tyrpa) - 90+2'

Skład Podhala: Szukała – Łukaszczyk, Borczyński (70 Lubelski), Piwowarczyk, Tracz, Skóbel, Bałos (67 Kuruc), Rzadkosz, Kobylarczyk, A. Topór, M. Topór.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY