Remis uratowany, ale niedosyt pozostaje

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Remis uratowany, ale niedosyt pozostaje
2017-10-09

10. kolejka spotkań A klasy przyniosła rezerwom naszego klubu 1 punkt wywalczony na wyjeździe w Kluszkowcach. Patrząc na przebieg spotkania, punkt zdobyty na boisku rywala cieszy, niemniej niedosyt pozostaje.

Fot. Michał Adamowski (SportowePodhale.pl)

Nasi piłkarze już na początku spotkania zostali skarceni dwoma szybkimi bramkami, a ich gra nie wyglądała zbyt dobrze. Do przerwy udało im się jednak "pozbierać" i doprowadzić do wyrównania. Pierwszą bramkę, mocnym strzałem pod poprzeczkę zdobył Piotrek Worwa, drugą - precyzyjnem uderzeniem sprzed 16-tki - Czubin. W drugiej części meczu po wyrównanej walce NKP najpierw straciło bramkę po rzucie wolnym, a następnie - w 78. minucie - ponownie doprowadziło do wyrównania. Jak się później okazało, piękna bramka Sarny z okolic 23. metra była ostatnią w tym spotkaniu.

Kolejny mecz, w którym jesteśmy zmuszeni odrabiać straty. Musimy to jak najszybciej zmienić - byśmy to my od początku prowadzili grę, a nie gonili wynik. Mówią, że jeśli nie da się wygrać meczu, to trzeba go chociaż zremisować. Zostało jeszcze kilka spotkań w tej rundzie i na pewno będziemy zmobilizowani do zwycięstw - powiedział nam po meczu Kacper Bobek.

Zapora Kluszkowce - NKP Podhale II Nowy Targ 3:3 (2:2)
Bramki dla Podhala:
P. Worwa, Czubin, Sarna

Skład Podhala: Kudła – Bobek, Worwa (46' Lubelski), Sarna, Stawicki, A. Topór (56' Koszarek), Bałos, M. Topór, Zubek (46' Wąsik), Czubin (78' Masłowski), Skóbel (80' Nędza Kubiniec).

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY