Rezerwy gromią kolejnego rywala

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Rezerwy gromią kolejnego rywala
2017-08-15

W drugiej kolejce podhalańskiej A klasy rezerwy NKP Podhale wygrały z beniaminkiem z Krauszowa 6:2.

Pierwsza połowa to pełna dominacja naszych piłkarzy, którzy raz po raz stwarzali sobie dogodne sytuacje na strzelenie bramki. Ostatecznie wykorzystali cztery z nich i na przerwę schodzili, prowadząc aż 4:0.

W drugiej połowie NKP mogło podwyższyć wynik już w 52. minucie, ale Silczuk przestrzelił w sytuacji sam na sam, a minutę później strzał Ligienzy z 10-ciu metrów powędrował obok słupka. Niewykorzystane sytuacje zemściły się chwilę później - najpierw Ślusarek z 40-tu metrów przelobował Kostrzewę, a w 58. minucie na 4:2 strzelił Truty.

W końcówce na dwa gole gości Podhale odpowiedziało równeż dwoma trafieniami, dzięki czemu zwyciężyło pewnie i wysoko, bo aż 6:2.

NKP Podhale II Nowy Targ - Podgórki Krauszów 6:2