Pewna wygrana w Lipnicy

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Pewna wygrana w Lipnicy
2017-08-27

W czwartej już kolejce A klasy rezerwy naszego klubu pokonały Lipnicę Wielką i wskoczyły na 2. miejsce w tabeli.

Już pierwsza okazja do zdobycia bramki została przez naszych zawodników zamieniona na gola i 1-bramkowe prowadzenie. Niedługo później mogło być 1:1, ale znakomicie na linii bramkowej zachował się Kostrzewa, broniąc strzał głową z 5-tego metra. Pod koniec pierwszej części gry gospodarze mieli jeszcze szansę na remis, ale zarówno Zubek, jak i Borowy nie zdołali pokonać bramkarza NKP strzałami z dystansu.

Po przerwie, a dokładnie w 63. minucie na 2:0 podwyższył Buć, który wykorzystał sytuację sam na sam po świetnym podaniu od Czubina. Minęła niecała minuta, a lipniczanie doprowadzili do stanu 1:2. Na niecałe 20 minut przed końcem Buć strzelił jednak trzecią bramkę dla Podhala (po rzucie wolnym wykonanym przez Czubina), co przeważyło losy spotkania na korzyść NKP.

Babia Góra Lipnica Wielka - NKP Podhale II Nowy Targ 1:3 (0:1)
Bramki dla Podhala:
Buć x2, Czubin.

Skład Podhala: Kostrzewa – Wąsik (72' Miśkowiec), Tracz (46' Buć), Stawicki, Czubin, Silczuk, D. Bałos, Luberda, Zubek (78' Bibro), Bobek, Lubelski.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY