Zakopane silniejsze

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Zakopane silniejsze
2017-08-20

W meczu 3. kolejki A klasy druga drużyna Podhala doznała pierwszej w tym sezonie porażki. W Zakopanem miejscowy KS okazał się lepszy o dwie bramki.

Mecz z Zakopanem rezerwy NKP rozpoczęły od straty bramki już w 2. minucie. Niedługo potem Gorzelański obronił rzut karny, rehabilitując się nieco za sytuację przy pierwszym straconym golu, kiedy to posłał piłkę pod nogi przeciwnika. Do końca pierwszej połowy żaden zespół nie strzelił już bramki, choć bardzo bliski tego był Miśkowiec.

W drugiej części gry najpierw na 2:0 podwyższyli gospodarze (65. minuta), a dwie minuty później Miśkowiec zdobył bramkę kontaktową. Zrehabilitował się za sytuację z pierwszej części meczu i to z nawiązką, bowiem za jego sprawą w 73. minucie było już 2:2. Niestety później zakopiańczycy pokonali bramkarza Podhala jeszcze 3 razy, a nasza drużyna tylko raz zdołała umieścić piłkę w sieci.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:3 dla KS Zakopane.

KS Zakopane - NKP Podhale II Nowy Targ 5:3 (1:0)