Udany rewanż za puchary

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Udany rewanż za puchary
2017-10-04

W wyjazdowym, zaległym meczu z Zaskalem, rezerwy naszego klubu pokonały Skalnych 5:3 i wzięły tym samym rewanż za ostatnią porażkę w pucharach.

Pomeczowa opinia zawodnika rezerw, Kacpra Bobka: Zaczęliśmy spokojnie, cierpliwie rozgrywaliśmy piłkę. Mimo tego, to rywale jako pierwsi zadali cios. Na szczęście zmotywowało nas to i szybko wyrównaliśmy. Wynik do przerwy był remisowy. Po rozpoczęciu drugiej połowy, po głupim błędzie straciliśmy drugą bramkę. Ponownie szybko wyrównaliśmy. Później graliśmy konsekwentnie, z wiarą w zwycięstwo. Nie odkładaliśmy nóg. Przyniosło nam to 3 kolejne bramki, przez co mogliśmy być spokojniejsi. Mecz zakończył się wynikiem 5:3. Zdecydowanie każdy z nas dał dzisiaj z siebie wszystko. Udało nam się zrewanżować Skalnym za porażkę w Pucharze Podhala.

A tak padały bramki dla Podhala:

1:1 - Czubin: dwójkowa akcja Czubina i Bobka - ten pierwszy kończy ją pięknym strzałem. Piłka przed przekroczeniem linii bramkowej odbiła się jeszcze od poprzeczki.

2:2 - Sarna: Skóbel wyłożył dokładną piłkę do Sarny, a ten dopełni tylko formalności.

3:2 - M. Topór: przy rzucie rożnym najprzytomnien zachował się Topór i ulokował piłkę w bramce z bliskiej odległości.

4:2 - Sarna: Długa piłka Czubina do Sarny, a ten w sytuacji sam na sam okazał się skuteczny.

5:2 - Skóbel: Wprowadzony w drugiej połowie Skóbel, będąc sam na sam, ulokował piłkę w siatce.

Skalni Zaskale - NKP Podhale II Nowy Targ 3:5 (1:1)

Skład Podhala: Kudła – Silczuk (43' A. Topór), Bedronka (44' Sarna), Bobek (86' Bibro), Stawicki, Lubelski (56' Skóbel), Bałos (63' Kuruc), M. Topór, Luberda, Zubek, Czubin.