Rezerwy odpadają z pucharów

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Rezerwy odpadają z pucharów
2017-09-27

W meczu 3. rundy Pucharu Polski na szczeblu Podhala rezerwy naszego klubu musiały uznać wyższość Skalnych Zaskale, którzy tym samym wyeliminowali naszych piłkarzy z rozgrywek tego szczebla w tym sezonie.

Pomeczowa opinia zawodnika NKP Podhale II, Kacpra Bobka: Straciliśmy bramkę już w drugiej minucie spotkania po trafieniu głową jednego z zawodników Zaskala. Podziałało to na nas motywująco i "wzięliśmy się do roboty". Przez ponad pół godziny gry utrzymywaliśmy się przy piłce, mając w dodatku kilka okazji. Niestety - szczęście nie było po naszej stronie, brakowało nam skuteczności. Pod koniec pierwszej połowy dostaliśmy bramkę do szatni i zeszliśmy na przerwę z wynikiem 2:0. Na drugą połowę wyszliśmy bardzo zmotywowani, mocno wierząc w odwrócenie wyniku spotkania. Niestety, błąd w defensywie sprawił, że straciliśmy bramkę na 3:0. Mimo starań wynik już się nie zmienił.  Kolejny raz nasza gra nie wygląda źle. Dobrze kontstruujemy akcje, jednak brak nam skuteczności. Dodatkowo musimy wystrzegać się błędów w defensywie.

NKP Podhale II Nowy Targ /A klasa/ - Sklani Zaskale /A klasa/ 0:3 (0:2)

Skład Podhala: Kudła – M. Topór, Bobek (65' Bibro), Stawicki, Bałos, Świetlak (76' Nędza Kubiniec), Kuruc (57' Zubek), Sarna (77' Masłowski), A. Topór, Skóbel (46' Worwa), Lubelski.