Mocna wiara i pełna koncentracja przyniosły efekty

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Mocna wiara i pełna koncentracja przyniosły efekty
2017-09-30

Zła passa kilku spotkań bez zwycięstwa została dziś przerwana! W Chełmie nowi podopieczni Janusza Niedźwiedzia pokonali tamtejszą Chełmiankę 0:2.

Od początku meczu w poczynianiach piłkarzy Podhala widać było niezwykłą determinację i wolę walki. Co rusz zagrażali bramce gospodarzy i nie oddawali zbyt wiele placu gry Chełmiance. Konsekwencja w realizacji założeń taktycznych przyniosła pierwsze efekty w 42. minucie, kiedy to świetne dogranie od Barbusa na bramkę zamienił Pląskowski (strzał głową).

Po przerwie drugie trafienie dołożył Dziedzic, a Podhale zaczęło przejmować pełną kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami. Chełmianka nie potrafiła wypracować sobie klarownej sytuacji na zdobycie bramki. Nie pomogła też czerwona kartka, jaką obejrzał zawodnik gospodarzy w okoliach 80. minuty. Do końcowego gwizdka piłkarze NKP nie pozwolili swoim rywalom na zbyt wiele i w efekcie mogli cieszyć się cennym, wyjazdowym zwycięstwem.

Chełmianka Chełm - NKP Podhale Nowy Targ 0:2 (0:1)