Pełni wiary

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Pełni wiary
2017-09-29

Już jutro wielki dzień dla trenera Niedźwiedzia i jego nowych podopiecznych. Piłkarze NKP Podhale zmierzą się na wyjeździe z Chełmianką Chełm w ramach 10. kolejki III ligi,  a nowy szkoleniowiec "Szarotek" zadebiutuje na ławce trenerskiej NKP.

Fot. Michał Adamowski (SportowePodhale.pl)

Piłkarze Chełmianki to beniaminek III ligi, ale beniaminek, który zaskakuje. Do tej pory na swoim koncie zgromadził aż 17 punktów za 5 wygranych i 2 remisy, łącznie zdobywając 13 goli i tracąc ich tylko 6 (w 9 meczach). NKP Podhale aktualnie plasuje się na 10. pozycji z zaledwie 9 "oczkami". Nie da się ukryć, że nowotarżanie byli ostatnio w sporym dołku, ale zmienić ma to nowy szkoleniowiec NKP - Janusz Niedźwiedź.

Jedziemy pełni wiary, optymistycznie nastawieni do meczu. Mocno wierzymy w zwycięstwo. Mam nadzieję, że to my będziemy zaskoczeniem dla przeciwnika, ponieważ nowy trener to nowe pomysły, których rywal do tej pory w ogóle nie znał. To jest nasz atut i nasza szansa - przekonuje nowy trener Podhala.

Wielu zastanawia się na kogo postawi trener Niedźwiedź. Za nim tylko kilka treningów z zespołem, choć jak przekonywał - poznał już większość piłkarzy i ich możliwości. Jak sam mówi - na dokładne przejrzenie całości kadr potrzebuje maksymalnie dwóch tygodni. Mecz jednak już jutro. W jakim więc ustawieniu wyjdzie Podhale?

Składu oczywiście nie zdradzę, ale wierzę, że każdy, kto wyjdzie na boisko, nie tylko będzie chciał wygrać, ale również przekonać mnie do tego, by w wyjściowej jedenastce zostać na dłużej. Przed spotkaniem mamy czystą głowę, zajmujemy się tylko meczem i niczym innym - odpowiada trener Niedźwiedź.

Piłkarze NKP do Chełma wyruszyli już dzisiaj i niedawno dotarli na miejsce. Po drodze, w okolicach Brzeska odbyli rozruch - wszystko po to, by mięśnie się nie "zastały" i by zawodnicy byli w pełni gotowi do meczu. Miejmy nadzieję, że to pomoże im w jutrzejszej walce. Początek spotkania o godzinie 16:00. Trzymajcie kciuki za naszych!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY