Porażka z Wiślanami

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Porażka z Wiślanami
2017-09-16

Zapraszamy do lektury relacji z dzisiejszego wyjazdowego spotkania w Skawinie, gdzie Wiślanie Jaśkowice pokonali nowotarskie Podhale.

Podobnie jak ostatnio - również i tym razem postaramy się Państwu zrealcjonować przebieg całego spotkania w stylu "minuta po minucie".

3' - Bez klarownych sytuacji z obu stron. Podhale atakuje, ale gospodarze mądrze bronią i wychodzą z groźnymi kontrami
16' - Rzut wolny dla Podhala po faulu na Barbusie. Bez konsekwencji w postaci bramki
17' - Kuba Luberda wychodzi z groźną akcją, ale... zostaje zatrzymany w polu karnym
19' - Luberda ponownie zagraża bramce Jaśkowic i wywalcza rzut rożny dla swojego zespołu
20' - Rzut rożny. Bedronka przytrzymywany w polu karnym, ale sędzia pozostaje niewzruszony
23' - Popiela podkręca piłkę na długi słupek, ale ta omija bramkę Podhala
28' - Popiela ponownie uderza, ale ponownie niecelnie
30' - Żółta kartka dla Drobnaka, rzut wolny dla Wiślan
31' - Dośrodkowanie z rzutu wolnego na głowę Galosa , a ten pakuje piłkę do siatki! 1:0 dla Jaśkowic
34' - Dobre dośrodkowanie Drobnaka spada na głowę Luberdy i... piłka przechodzi minimalnie obok słupka!
36' - Dziedzic rusza z akcją, stwarza zagrożenie, ale obrońcy Jaśkowic w porę wybijają
37' - Zamieszanie pod bramką Podhala... obrońcy wyjaśniają sytuację wybiciem piłki
45' - Żołta kartka dla Świerzbińskiego, sędzia kończy pierwszą połowę

46' - W przerwie schodzi Drobnak, wchodzi Pląskowski
49' - Żółta kartka dla Bedronki
50' - Żółta kartka dla Luberdy
56' - Kolejne zmiany: za Kobylarczyka wchodzi Przemyk, a Dziedzica zmienia Pająk
61' - Zmiana u gospodarzy, zmiana w Podhalu: Piwowarczyk wchodzi za Luberdę
62' - Świerzbiński decyduje się na uderzenie i... piłka trafia w poprzeczkę!
63' - Lewiński uderza głową i... centymetry obok słupka!
64' - Strzał z dystansu w wykonaniu Kuliszewskiego i... GOL! 2:0 dla Jaśkowic
70' - Piwowarczyk decyduje się na uderzenie, ale trafia prosto w środek bramki
72' - Kapitan Podhala ponownie składa się do strzału, uderza i... tym razem spojenie słupka z poprzeczką! Ajajaj! Pech nie chce nas opuścić...
75' - Dogodna okazja do strzału dla Bębenka, ale zawodnik Wiślan kieruje piłkę wysoko ponad poprzeczkę
80' - Zmiany u gospodarzy, zmiana w Podhalu: Buć wchodzi za Nawrota
84' - Ładnie "rozklepana" akcja: Czarnecki do Michała Morawskiego, a ten przymierza tuż przy słupku! 3:0 dla gospodarzy
86' - Żółta kartka dla Pająka
89' - Strzał Bucia w środek bramki... bez efektu bramkowego
91' - Soczysty strzał Węgrzyna i tylko dzięki ofiarności Barbusa wciąż jest 3:0
95' - Sędzia gwiżdże koniec spotkania.

Wiślanie Jaśkowice - NKP Podhale Nowy Targ 3:0 (1:0)

Skład Podhala: Szukała – Barbus, Cyfert, Bedronka, Drobnak (46' Pląskowski) – Luberda (61' Piwowarczyk), Nawrot (80' Buć) , Lewiński, Świerzbiński, Kobylarczyk (56' Przemyk) – Dziedzic (56' Pająk).