Nie czujemy presji

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Nie czujemy presji
2017-09-16

Dziś o 16:00 w Skawinie NKP Podhale zmierzy się z LKS-em "Wiślanie" Jaśkowice w ramach 8. kolejki spotkań III ligi grupy IV. Jak do tego meczu podchodzi sztab szkoleniowy i dlaczego zespół nie czuje presji? O tym w poniższej zapowiedzi.

Fot. Szymon Pyzowski (SportowePodhale.pl)

Nasza drużyna nie ma za sobą zbyt dobrego okresu, ale i Wiślanie prezentują mocno średnią formę. Z 9 punktami (2 zwycięstwa, 3 remisy, 1 porażka) na koncie zajmują aktualnie 9. miejsce, wyprzedzając Podhale jedynie dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu. Nasi - też z 9 "oczkami" - są tuż za Jaśkowicami, a ich bilans spotkań jest bardzo podobny: 2 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki. Kibiców martwi jednak to, że 2 wygrane to efekt dwóch pierwszy spotkań... Co się stało potem?

Sezon jest długi. Początek mieliśmy naprawdę dobry, ale ostatnio złapaliśmy zadyszkę. Nie da się ukryć, że mamy sporo nowych zawodników w składzie, z różnych środowisk i potrzeba czasu, aby wszyscy się zgrali. Nic nie przyjdzie ot tak, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Mamy świadomość tego, że przyzwyczailiśmy kibiców do dobrej gry przez te dwa pierwsze spotkania, ale ostatnio przyszedł gorszy czas i teraz trzeba dalej mocno pracować - nad tym, by to zmienić. Nie czujemy presji. Trenujemy i pracujemy, by wygrywać i z takim nastawieniem jedziemy też jutro do Jaśkowic - zdradza nam drugi trener Podhala, Grzegorz Hajnos.

Na szczęście dla naszych, Wiślanie nie są jednym z zespołów, dla których gra u siebie jest szczególnym handicapem. Goszcząc przyjezdnych, Jaśkowice jak na razie w tym sezonie raz wygrali, raz przegrali i dwa razy zremisowali. Miejmy nadzieję, że jutro - za sprawą Podhala - do rubryki "porażki" dopiszą jeszcze jedną, a nasi piłkarze wrócą z jutrzejszego wyjazdu z tarczą.


Kolejka 8

Stadion Miejski w Skawinie
16 września, 16:00

Wiślanie Jaśkowice

 

NKP Podhale Nowy Targ

Wiślanie Jaśkowice  

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY