Wciąż bez zwycięstwa

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Wciąż bez zwycięstwa
2017-09-23

W meczu 9. kolejki spotkań III ligi grupy IV NKP Podhale poniosło kolejną porażkę. Tym razem nasi piłkarze ulegli Wiśle Sandomierz 1:2.

Pierwsza połowa wyrównana, co można było zobaczyć po wyniku - na przerwę drużyny schodziły z rezultatem 1:1 po golach Judy w 17. oraz Pląskowskiego w 22. minucie. Druga część meczu ponownie na równo, z okazjami na prowadzenie po obu stronach - ale głównie w końcowych 15 minutach. W tym też czasie skuteczniejsi okazali się sandomierzanie, którzy w 86. minucie - ponownie za sprawą Judy - zdobyli gola na wagę zwycięstwa.

NKP Podhale Nowy Targ - Wisła Sandomierz 1:2 (1:1)