Wprowadzić zwycięski styl gry

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Wprowadzić zwycięski styl gry
2017-09-27

W dniu dzisiejszym Zarząd Klubu NKP Podhale zakontraktował nowego szkoleniowca pierwszej drużyny Podhala - jest nim 35-letni Janusz Niedźwiedź, dotychczas trener III-ligowej Jaroty Jarocin.

fot. Oficjalna strona klubowa Jaroty Jarocin

Trener Niedźwiedź w klubie z Jarocina pracował równo 2 lata, 2 miesiące, 2 tygodnie i 2 dni w (jak możemy przeczytać na oficjalnym Facebook'owym profilu wiceburmistrza Miasta Jarocin - Roberta Kaźmierczaka), co stanowi dokladnie 840 dni. Jeszcze wczoraj trener Niedźwiedź poprowadził ostatni trening z zawodnikami swojego byłego klubu i w tym samym dniu rozwiązał kontrakt na własną prośbę i za porozumieniem stron. Zostawił po sobie wiele pozytywnych wrażeń oraz wdzięczność działaczy i kibiców. W Podhalu pragnie szukać nowych wyzwań i wprowadzić do zespołu zwycięski styl gry (więcej o tym już jutro w specjalnym wywiadzie na naszej stronie).

Jak czytamy na oficjalnej stronie Jaroty Jarocin, Zarząd Klubu dziękuje za "zaangażowanie, włożone serce i ciężką pracę na rzecz Klubu", zaznaczając, że trener Niedźwiedź "wypełnił powierzoną mu misję, wyprowadził zespół z trudnej sytuacji – zwłaszcza na początku 2016 roku, z drużyną JKS-u wywalczył piąte i czwarte miejsce w rozgrywkach trzecioligowych i zdobył Puchar Polski na szczeblu Kaliskiego OZPN".

To właśnie z Jarotą trener Niedźwiedź był związany nadjłużej. Tam pracował w 2012 roku, kiedy to zajął z drużyną najwyższe w historii klubu 4. miejsce w II lidze. Następnie przyszedł okres pracy w II-ligowym Radomiaku Radom oraz w IV-ligowej Białce Tatrzańskiej, gdzie przybył wiosną 2014 roku i uratował Watrę przed spadkiem z IV ligi. Od 10 czerwca 2015 roku i aż do wczoraj był trenerem pierwszej drużyny Jaroty Jarocin w III lidze.

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak powiedzieć: trenerze - witamy w Podhalu!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY