Mecz o sześć punktów

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Mecz o sześć punktów
2017-09-09

Przed nami kolejne spotkanie w ramach III ligi grupy IV, jakie rozegrają na własnym stadionie piłkarze NKP Podhale. Tym razem będziemy mieli do czynienia z tzw. "meczem o sześć punktów".

Tak nazywamy bowiem spotkanie dwóch drużyn, które sąsiadują ze sobą w tabeli, a ewentualna wygrana jednej z nich powoduje zamianę miejscami. Tak też będzie w przypadku pojedynku NKP Podhale i Soły Oświęcim. Nasi, z dorobkiem 9 punktów i bilansem bramek +3 zajmują obecnie 9. miejsce w tabeli, z kolei Soła, mając na koncie 10 punktów i bilans bramkowy -1 plasuje się na 8. pozycji.

 vs 

W ostatnim czasie naszej drużynie w lidze nie idzie zbyt dobrze, choć początek sezonu był piorunujący. Soła z kolei zaczęła nie najlepiej, ale dwa ostatnie mecze w lidze to zwycięstwa i to z nie byle jakimi przeciwnikami (wygrane: 2:1 z Avią Świdnik i 3:1 z KSZO Ostrowcem Św.). Poza ligą, oba zespoły idą jak burza: NKP Podhale pokonało w pucharach Tylmanową 9:0 (1/16 finału podokręgowego Pucharu Polski), a Soła zwyciężyła KS Chełmek 7:0 (1/4 finału podokręgowego Pucharu Polski). Puchary rządzą się jednak innymi prawami i ciężko stwierdzić, czy oba zespoły są "na fali" po ostatnich zwycięstwach, czy też przeżywają znaczące wahania formy w porównaniu z ligą. Mecz, jaki przed nami, powinienen stwierdzieć, jaka jest prawda.

My mamy oczywiście nadzieję, że to Podhale podtrzyma skuteczność ataków równą tej z meczu w Tylmanowej i to nasi zawodnicy będą jutro schodzili z boiska jako zwycięzcy. Zapraszamy więc do wspólnego kibicowania i przeżywania III-ligowych emocji! Zaczynamy o godzinie 16:00.

 

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY