Rozpoczynamy 12 sierpnia!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Rozpoczynamy 12 sierpnia!
2017-07-03

Miło nam poinformować, że zaprezentowany został już wstępny terminarz spotkań rundy jesiennej III ligi grupy IV. Jeśli nic się nie zmieni, pierwsze spotkanie nasza drużyna rozegra już 12 sierpnia, na własnym stadionie, z Motorem Lublin.

Lista drużyn zgłoszona do III ligi grup IV:

1    Wiślanie Jaśkowice
2    Wisła Sandomierz
3    Chełmianka Chełm
4    Wólczanka Wólka Pełkińska
5    Orlęta Radzyń Podlaski
6    Avia Świdnik
7    KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
8    Podhale Nowy Targ
9    Podlasie Biała Podlaska
10  Resovia
11  Motor Lublin
12  Karpaty Krosno
13  Unia Tarnów
14 JKS Jarosław
15  Spartakus Daleszyce
16  MKS Trzebinia/Siersza
17  Soła Oświęcim
18  Stal Rzeszów

Terminarz spotkań rundy wiosennej sezonu 2017/2018:

KOLEJKA 1  (12.08-sobota)
Wiślanie Jaśkowice : Stal Rzeszów
Wisła Sandomierz : Soła Oświęcim
Chełmianka Chełm : MKS Trzebinia/Siersza
Wólczanka Wólka Pełkińska : Spartakus Daleszyce
Orlęta Radzyń Podlaski : JKS Jarosław
Avia Świdnik : Unia Tarnów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski : Karpaty Krosno
Podhale Nowy Targ : Motor Lublin
Resovia Rzeszów : Podlasie Biała Podlaska
 
KOLEJKA 2 (15.08 – wtorek)
Stal Rzeszów : Resovia Rzeszów
Motor Lublin : Podlasie Biała Podlaska
Karpaty Krosno : Podhale Nowy Targ
Unia Tarnów : KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
JKS Jarosław : Avia Świdnik
Spartakus Daleszyce : Orlęta Radzyń Podlaski
MKS Trzebinia/Siersza : Wólczanka Wólka Pełkińska
Soła Oświęcim : Chełmianka Chełm
Wiślanie Jaśkowice : Wisła Sandomierz
 
KOLEJKA 3 (19-20.08)
Wisła Sandomierz : Stal Rzeszów
Chełmianka Chełm : Wiślanie Jaśkowice
Wólczanka Wólka Pełkińska : Soła Oświęcim
Orlęta Radzyń Podlaski : MKS Trzebinia/Siersza
Avia Świdnik : Spartakus Daleszyce
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski : JKS Jarosław
Podhale Nowy Targ : Unia Tarnów
Podlasie Biała Podlaska : Karpaty Krosno
Resovia Rzeszów : Motor Lublin
 
KOLEJKA 4 (26-27.08)
Stal Rzeszów : Motor Lublin
Karpaty Krosno : Resovia Rzeszów
Unia Tarnów : Podlasie Biała Podlaska
JKS Jarosław : Podhale Nowy Targ
Spartakus Daleszyce : KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
MKS Trzebinia/Siersza : Avia Świdnik
Soła Oświęcim : Orlęta Radzyń Podlaski
Wiślanie Jaśkowice : Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Sandomierz : Chełmianka Chełm
 
KOLEJKA 5 (30.08)
Chełmianka Chełm : Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska : Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski : Wiślanie Jaśkowice
Avia Świdnik : Soła Oświęcim
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski : MKS Trzebinia/Siersza
Podhale Nowy Targ : Spartakus Daleszyce
Podlasie Biała Podlaska : JKS Jarosław
Resovia Rzeszów : Unia Tarnów
Motor Lublin : Karpaty Krosno
 
KOLEJKA 6 (2-3.09)
Stal Rzeszów : Karpaty Krosno
Unia Tarnów : Motor Lublin
JKS Jarosław : Resovia Rzeszów
Spartakus Daleszyce : Podlasie Biała Podlaska
MKS Trzebinia/Siersza : Podhale Nowy Targ
Soła Oświęcim : KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Wiślanie Jaśkowice : Avia Świdnik
Wisła Sandomierz : Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm : Wólczanka Wólka Pełkińska
 
KOLEJKA 7 (9-10.09)
Wólczanka Wólka Pełkińska : Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski : Chełmianka Chełm
Avia Świdnik : Wisła Sandomierz
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski : Wiślanie Jaśkowice
Podhale Nowy Targ : Soła Oświęcim
Podlasie Biała Podlaska : MKS Trzebinia/Siersza
Resovia Rzeszów : Spartakus Daleszyce
Motor Lublin : JKS Jarosław
Karpaty Krosno : Unia Tarnów
KOLEJKA 8 (16-17.09)
Stal Rzeszów : Unia Tarnów
JKS Jarosław : Karpaty Krosno
Spartakus Daleszyce : Motor Lublin
MKS Trzebinia/Siersza : Resovia Rzeszów
Soła Oświęcim : Podlasie Biała Podlaska
Wiślanie Jaśkowice : Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz : KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka Chełm : Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska : Orlęta Radzyń Podlaski
 
KOLEJKA 9 (23-24.09)
Orlęta Radzyń Podlaski : Stal Rzeszów
Avia Świdnik : Wólczanka Wólka Pełkińska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski : Chełmianka Chełm
Podhale Nowy Targ : Wisła Sandomierz
Podlasie Biała Podlaska : Wiślanie Jaśkowice
Resovia Rzeszów : Soła Oświęcim
Motor Lublin : MKS Trzebinia/Siersza
Karpaty Krosno : Spartakus Daleszyce
Unia Tarnów : JKS Jarosław
 
KOLEJKA 10 (30.09 – 1.10)
Stal Rzeszów : JKS Jarosław
Spartakus Daleszyce : Unia Tarnów
MKS Trzebinia/Siersza : Karpaty Krosno
Soła Oświęcim : Motor Lublin
Wiślanie Jaśkowice : Resovia Rzeszów
Wisła Sandomierz : Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm : Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska : KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski : Avia Świdnik
 
KOLEJKA 11 (7-8.10)
Avia Świdnik : Stal Rzeszów
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski : Orlęta Radzyń Podlaski
Podhale Nowy Targ : Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska : Chełmianka Chełm
Resovia Rzeszów : Wisła Sandomierz
Motor Lublin : Wiślanie Jaśkowice
Karpaty Krosno : Soła Oświęcim
Unia Tarnów : MKS Trzebinia/Siersza
JKS Jarosław : Spartakus Daleszyce
 
KOLEJKA 12 (14-15.10)
Stal Rzeszów : Spartakus Daleszyce
MKS Trzebinia/Siersza : JKS Jarosław
Soła Oświęcim : Unia Tarnów
Wiślanie Jaśkowice : Karpaty Krosno
Wisła Sandomierz : Motor Lublin
Chełmianka Chełm : Resovia Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska : Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski : Podhale Nowy Targ
Avia Świdnik : KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
 
KOLEJKA 13 (21.-22.10)
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski : Stal Rzeszów
Podhale Nowy Targ : Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska : Orlęta Radzyń Podlaski
Resovia Rzeszów : Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin : Chełmianka Chełm
Karpaty Krosno : Wisła Sandomierz
Unia Tarnów : Wiślanie Jaśkowice
JKS Jarosław : Soła Oświęcim
Spartakus Daleszyce : MKS Trzebinia/Siersza
 
KOLEJKA 14 (28-29.10)
Stal Rzeszów : MKS Trzebinia/Siersza
Soła Oświęcim : Spartakus Daleszyce
Wiślanie Jaśkowice : JKS Jarosław
Wisła Sandomierz : Unia Tarnów
Chełmianka Chełm : Karpaty Krosno
Wólczanka Wólka Pełkińska : Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski : Resovia Rzeszów
Avia Świdnik : Podlasie Biała Podlaska
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski : Podhale Nowy Targ
 
KOLEJKA 15 (4-5.11)
Podhale Nowy Targ : Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska : KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Resovia Rzeszów : Avia Świdnik
Motor Lublin : Orlęta Radzyń Podlaski
Karpaty Krosno : Wólczanka Wólka Pełkińska
Unia Tarnów : Chełmianka Chełm
JKS Jarosław : Wisła Sandomierz
Spartakus Daleszyce : Wiślanie Jaśkowice
MKS Trzebinia/Siersza : Soła Oświęcim
 
KOLEJKA 16 (11-12.11)
Stal Rzeszów : Soła Oświęcim
Wiślanie Jaśkowice : MKS Trzebinia/Siersza
Wisła Sandomierz : Spartakus Daleszyce
Chełmianka Chełm : JKS Jarosław
Wólczanka Wólka Pełkińska : Unia Tarnów
Orlęta Radzyń Podlaski : Karpaty Krosno
Avia Świdnik : Motor Lublin
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski : Resovia Rzeszów
Podhale Nowy Targ : Podlasie Biała Podlaska
 
KOLEJKA 17 (18-19.11)
Podlasie Biała Podlaska : Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów : Podhale Nowy Targ
Motor Lublin : KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Karpaty Krosno : Avia Świdnik
Unia Tarnów : Orlęta Radzyń Podlaski
JKS Jarosław : Wólczanka Wólka Pełkińska
Spartakus Daleszyce : Chełmianka Chełm
MKS Trzebinia/Siersza : Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim : Wiślanie Jaśkowice

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY