Treningów ciąg dalszy, drużyna przygotowuje się do spotkania z Siarką

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Treningów ciąg dalszy, drużyna przygotowuje się do spotkania z Siarką
2017-07-12

Dziś o godzinie 17:00 pierwsza drużyna Podhala rozegrała kolejny sparing w ramach przygotowań do nowego sezonu. Tym razem naprzeciw siebie stanęli piłkarze NKP, grający z Szarotką na piersi rok temu i zawodnicy, którzy nie tak dawno dołączyli do zespołu.

Mecz był okazją do sprawdzenia umiejętności nowych graczy na tle zawodników, grających w Podhalu w III lidze w zeszłym sezonie. Sparing przebiegał zgodnie z planem, dzięki czemu trenerzy mieli dużo czasu na analizę zagrań swoich podopiecznych i wyciągnięcie odpowiednich wniosków.

W zespole widać spore zaangażowanie, ale i świeżość, którą wprowadzili młodzi piłkarze. Zgodnie z oczekiwaniami, nowy "powiew" daje drużynie dobrą jakość, która - miejmy nadzieję - zaprocentuje w rozgrywkach pucharowych, jak i ligowych.

Pierwszy poważny sprawdzian naszych piłkarzy czeka już w sobotę, kiedy to na własnym stadionie podejmą oni II-ligową Siarkę Tarnobrzeg w ramach fazy wstępnej 1/32 finału Pucharu Polski. Będzie to też pierwsza okazja do zobaczenia nowych nabytków Podhala w meczu o stawkę, stąd już teraz serdecznie na to spotkanie zapraszamy!

-> Zapowiedź meczu pucharowego z Siarką

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY