W meczu z Jarosławiem pokażemy na co nas stać

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ W meczu z Jarosławiem pokażemy na co nas stać
2017-08-25

Dziś o godzinie 17:00 w Jarosławiu NKP Podhale podejmie tamtejszy JKS. Zapraszamy do przeczytania krótkiej zapowiedzi tego spotkania.

Fot. Maciej Zubek

Mecz Podhala z JKS-em będzie pojedynkiem trzeciej i jedenastej drużyny III ligi grupy IV. Różnica punktowa w tabeli nie oznacza jednak, że to spotkanie ma jednego wyraźnego faworyta. Za nami dopiero 3 kolejki, w których NKP wygrało 2 razy i raz zremisowało, a JKS raz wygrał i 2 razy przegrał. Przed drużynami jeszcze sporo spotkań, w których będą mogły się wykazać. Niezmienne pozostaje jedno: chęć wygranej i zapowiedź walki w każdym kolejnym meczu.

Po remisie z Unią niedosyt z pewnością jest i chcemy to nadrobić w meczu z JKS. Tak, by wyjść od początku skoncentrowani i wywieźć cenne trzy punkty - zapowiada Daniel Barbus.

Spotkanie z Tarnowem niedosyt pozostawił też wśród kibiców. Gra Podhala wyraźnie się nie kleiła, a i Unia prezentowała typowo defensywny futbol. Przeciętny piłkarski kibic z pewnością mógł się nudzić.

Jarosław to trudny i wymagający przeciwnik, ale w tej lidze nie ma słabych drużyn i do każdego meczu musimy podejść w pełni skoncetrowani. To, czego nam zabrakło w meczu z Unią już przeanalizowaliśmy i mamy to za sobą. Wyciągnęliśmy wnioski i w meczu z JKS-em pokażemy na co nas stać - przekonuje obrońca NKP.

Mam więc nadzieję, że nasi piłkarze zrealizują to, co zapowiadają i już dziś będziemy mogli cieszyć się z kolejnej wygranej i kolejnych trzech punktów! Mecz z JKS Jarosław rozpocznie się o godzinie 17:00.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY