Kadra wykrystalizuje się do piątku

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Kadra wykrystalizuje się do piątku
2017-07-26

Za nami kolejny mecz kontrolny rozegrany w ramach przygotowań do sezonu 2016/2017. Tym razem w Biegonicach NKP Podhale mierzyło się z Popradem Muszyna.

Zespół z Muszyny to częsty sparingpartner nowotarskiej drużyny. Tym razem to nasi rywale byli o jedną bramkę lepsi, ale jak podkreśla szkoleniowiec NKP - był to kolejny cenny mecz dla zawodników i całej drużyny.

Wartościowy sparing za nami. Otrzymaliśmy dużo odpowiedzi na temat tego, co prezentuje drużyna i jak wygląda. Brakowało nam skuteczności w niektórych sytuacjach. Gdybyśmy je wykorzystali, wynik mógłby być inny. Niemniej błędy przy straconych bramkach nie powinny się nam przytrafić. Póki co jesteśmy jednak spokojni, teraz czas na weryfikację i kolejne poprawki - mówi Tomasz Kulawik.

W drużynie Podhala testowany był też kolejny zawodnik.

To młodzieżowiec. Myslę, że cała kadra ostatecznie będzie zamknięta w czwartek-piątek. Wtedy będziemy mogli już popracować nad taktyką, bo na tę chwilę za nami siła i wytrzymałość. W najbliższych dniach zaczniemy wprowadzać kolejne elementy do treningów - wyjaśnia trener NKP.

NKP Podhale Nowy Targ - Poprad Muszyna 2:3 (0:2)
Bramki dla Podhala:
Przybylski, Mikołajczyk.

Skład Podhala:
I połowa:
Gorzelański – Barbus, Bedronka, Nawrot, Drobnak, Sulka, Ligienza, Pląskowski, Komorek, Czubin, Buć
II połowa: Gorzelański – Luberda, Cyfert, Mikołajczyk, Testowany, Jandura, Basisty, Piwowarczyk, Świerzbiński, Przybylski, Dziedzic.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY