Kobylarczyk powołany do Reprezentacji Polski!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Kobylarczyk powołany do Reprezentacji Polski!
2017-08-19

Piłkarz Akademii Piłkarskiej Podhala i NKP Podhale Nowy Targ - Wojciech Kobylarczyk został powołany do Reprezentacji Polski U-18 na turniej towarzyski we francuskim Limoges. Wojtek jest jednym z 20 powołanych i w dniach 30 sierpnia - 3 września rozegra wraz z Kadrą 3 spotkania: z Francją, Chile i Belgią.

Fot. Mateusz Leśniowski (SportowePodhale.pl)

Wojtek na co dzień występuje w pierwszej drużynie NKP Podhale Nowy Targ, grającej w III lidze. Jako 17-latek jest jej najmłodszym zawodnikiem, a za sobą ma już w tym sezonie 2 spotkania, na które wychodził w pierwszym składzie. Kobylarczyk to również piłkarz Akademii Piłarskiej Podhala. Bardzo cieszy fakt, że mimo tak krótkiego działania Akademii w Nowym Targu, może się ona już pochwalić Reprezentantem Polski. Wojtkowi raz jeszcze gratulujemy powołania i życzymy powodzenia w zbliżającym się turnieju oraz jak najwięcej rozegranych minut w Reprezentacji Polski!

Kadra na turniej we Francji: 

Przemysław Bargiel (AC Milan, Włochy), Bartosz Boniecki (Pogoń Szczecin), Marcin Grabowski (Lech Poznań), Wojciech Hajda (Górnik Zabrze), Jakub Kiwior (RSC Anderlecht, Belgia), Tymoteusz Klupś (Lech Poznań), Wojciech Kobylarczyk (Podhale Nowy Targ), Bartłomiej Kulejewski (Ruch Chorzów), Kacper Laskoś (Wisła Kraków), Jan Łoś (Arka Gdynia), Bartosz Mrozek (Lech Poznań), Mateusz Praszelik (Legia Warszawa), Jan Sieracki (Hamburger SV, Niemcy), Hubert Sobol (Lech Poznań), Paweł Sokół (Manchester City FC, Anglia), Kacper Tabiś (Rozwój Katowice), Sebastian Walukiewicz (Pogoń Szczecin), Maciej Warpas (Zagłębie Lubin), Szymon Zalewski (Lech Poznań), Maciej Żurawski (Pogoń Szczecin).

Rozpiska meczów Reprezentacji Polski na turnieju we Francji:

30 sierpnia, 19:00 | Polska - Francja
1 września, 15:00 | Polska - Chile
3 września, 14:00 | Polska - Belgia

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY