Dwóch nowych zawodników w NKP Podhale!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Dwóch nowych zawodników w NKP Podhale!
2017-07-17

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym nowe kontrakty z naszym klubem podpisali Arkadiusz Lewiński i Błażej Cyfert, którzy wzmocnią zespół w nowym sezonie.

- fot. zawodników: Kotwica Kołobrzeg, Raków Częstochowa; fot. w tle: Maciej Zubek -

26-letni Arkadiusz Lewiński to pomocnik pochodzący z Myślenic. Swoją przygodę z piłką rozpoczynał w juniorskich zespołach Wisły Niepołomice, a następnie Wisły Kraków. Później, od sezonu 2007/2008 aż do jesieni sezonu 2011/2012 nieprzerwanie grał w Puszczy Niepołomice. Na wiosnę 2012 roku trafił do ekstraklasowego Ruchu Churzów, by potem wrócić do Puszczy, a następnie trafić do Motoru Lublin. Trzy ostatnie sezony spędził zaś w II-ligowych klubach: Okocimskim KS Brzesko oraz Kotwicy Kołobrzeg.

Z kolei o rok młodszy Błażej Cyfert (obrońca) w juniorskiej piłce reprezentował takie kluby jak KUKS Zębców, a następnie Lech Poznań (m. in. Młoda Ekstraklasa). Na wiosnę sezonu 2012/2013 trafił nawet do szerokiej kadry pierwszej drużyny esktraklasowego Lecha Poznań, ale tam nie przebił się do pierwszego składu. W sezonach od 2013/2014 do 2016/2017 reprezentował - podobnie jak Lewiński - kluby II-ligowe: Ostrovię 1909 Ostrów Wielkopolski, Raków Częstochowa i Olimpię Zambrów (w tym ostatnim współpracował z obecnym trenerem Podhala - Tomaszem Kulawikiem).

Mamy nadzieję, że nasi nowi zawodnicy szybką zaaklimatyzują się w naszej drużynie i walnie przyczynią się do zrealizowania ambitnych celów klubu na ten sezon! Arek i Błażej - witamy w NKP Podhale! :)

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY