Test-mecz na początek przygotowań

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Test-mecz na początek przygotowań
2017-07-05

Już jutro pierwsza drużyna NKP Podhale wznowi treningi przed nowym sezonem 2017/2018. W sobotę zaś rozegra między sobą test-mecz, w jakim łącznie weźmie udział 17 nowych zawodników, którym przyglądał się będzie nowy trener NKP, Tomasz Kulawik.

Założeniem test-meczu jest sprawdzenie nowy zawodników, aspirujących do gry w nowym sezonie w III lidze w barwach NKP. Póki co nie możemy zdradzać nazwisk, możemy jednak powiedzieć, że nowych graczy będzie kilkunastu.

Przede wszystkim będą to młodzi zawodnicy, którzy przyszłościowo mają wnieść wysoką jakość do drużyny. Obecnie mamy bowiem jedynie pięciu młodzieżowców, w tym dwóch bramkarzy. Potrzebujemy więcej młodych graczy - mówi trener Kulawik.

Treningi pierwsza drużyna wznowi już jutro. Na pierwszych zajęciach z nowymi podopiecznymi trener Kulawik będzie chciał zapoznać zespół ze swoimi założeniami.

Trening będzie się składał z dwóch części. Pierwszej - organizacyjnej, która będzie wstępem i drugiej, którą będzie lekki rozruch. Pojutrze mamy bowiem badania i nie możemy sobie pozwolić na ciężki trening. Po badaniach, znając formę zawodników, zaczniemy wdrażać odpowiednie jednostki treningowe - tłumaczy nowy szkoleniowiec NKP.

Głęboko wierzymy, że będzie to początek owocnej współpracy, jaka przyniesie nam w tym sezonie wymarzony awans.


Informacje o test-meczu

Kto zagra: obecni i testowani zawodnicy NKP Podhale (pierwsza drużyna).
Gdzie: Stadion Miejski im. Józefa Piłsudskiego w Nowym Targu.
Kiedy: 8 lipca 2017 roku (sobota).
O której: 17:00.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY