W środę Puchar Polski Podhala

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ W środę Puchar Polski Podhala
2017-09-04

W najbliższą środę o godzinie 17:00 zarówno pierwsza, jak i druga drużyna NKP Podhale zmierzy się na wyjeździe z niżej sklasyfikowanymi rywalami w ramach 2. rundy Pucharu Polski na szczeblu Podhala. Nasze zespoły to faworyci obu spotkań, ale nie możemy zapominać o tym, że zarówno Tylmanowa, jak i Bukowina Tatrzańska mają potencjał na to, by sprawić niespodziankę.

Fot. Michał Adamowski - SportowePodhale.pl

Pierwsza drużyna pojedzie do Tylmanowej, by powalczyć z tamtejszym Lubaniem, który w ostatniej kolejce A klasy pokonał w Nowym Targu dość nieoczekiwanie rezerwy naszego klubu (2:1). Zapowiada się ciekawy mecz z zabarwieniem sentymentalnym, bowiem w Tylmanowie pierwszym szkoleniowcem jest obecnie były trener NKP - Marek Żołądź. Czy pierwsza drużyna weźmie rewanż za porażkę rezerw i zgodnie z oczekiwaniami przejdzie do następnej rundy? Mamy nadzieję, że tak. Odpowiedź na to pytanie otrzymamy w środę wieczorem.

06.09.2017, godz. 17:00, Tylmanowa
Lubań Tylmanowa (A klasa) - NKP Podhale Nowy Targ (III liga)

Druga drużyna Podhala pojedzie z kolei do Nowej Białej, by na tamtejszym stadionie zmierzyć się z Zawratem Bukowiną Tatrzańską. To rywal z A klasy, z którym w lidze piłkarze NKP zmierzą się jednak dopiero 1 października. W zeszłym sezonie, w rozgrywkach ligowych dwukrotnie lepsze było Podhale. Na wyjeździe zwyciężyło Zawrat 2:0, a u siebie aż 5:0. Puchary rządzą się jednak innymi prawami. Jak więc będzie tym razem? O tym przekonamy się w środę wieczorem.

06.09.2017, godz. 17:00, Nowa Biała
Zawrat Bukowina Tatrzańska (A klasa) - NKP Podhale II Nowy Targ (A klasa)

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY