Wygrana na początek serii spotkań kontrolnych

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Wygrana na początek serii spotkań kontrolnych
2018-01-21

Wczoraj po południu na Stadionie Miejskim w Nowym Targu III-ligowe NKP Podhale podejmowało IV-ligową Limanovię Limanowa w meczu kontrolnym. Na początek zimowych przygotowań do rundy wiosennej zespół z Nowego Targu pokonał swoich rywali 1:0.

Spotkanie z Limanovią służyło przede wszystkim sprawdzeniu 7 testowanych zawodników, których w najbliższym czasie będzie obserwował sztab szkoleniowy Podhala. Wszyscy wybiegli w podstawowej jedenastce, a z czasem przybywało w niej graczy grających w naszych barwach na jesień. Grano 3x 35 minut. Jedyną bramkę zdobył w 80. minucie Artur Pląskowski, który skutecznie uderzał głową po długim dośrodkowaniu niemal z połowy boiska.

W tym meczu pragnęliśmy przyglądnąć się potencjalnym kandydatom do gry w Podhalu na rundę wiosenną. Na gorąco nie ma potrzeby oceniać ich gry, tym bardziej, że są z nami od niedawna. Będę analizował ten mecz, jak i ich grę oraz postawę w kolejnych spotkaniach i treningach. Potrzebujemy prawego obrońcy, środkowego napastnik oraz minimum dwóch młodzieżowców. Dobrze, by jeden z nich był bramkarzem. Sam mecz z Limanovią był dla nas bardzo pożyteczny - mówił po meczu trener Podhala, Janusz Niedźwiedź.

NKP Podhale Nowy Targ - Limanovia Limanowa 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)