Poprad zwycięża pewnie i wysoko

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Poprad zwycięża pewnie i wysoko
2018-02-03

W wyjazdowym spotkaniu na Słowacji III-ligowa drużyna NKP Podhale uległa II-ligowemu FK Poprad 2:6. Mecz ten był czwartym z kolei meczem kontrolnym, rozegranym w ramach przygotowań do rundy wiosennej.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gospodarzy. Słowacy zdobyli w tej części gry aż cztery bramki, nie tracąc przy tym żadnej. Zespół Podhala w pierwszych 45 minutach wystąpił w eksperymentalnym składzie, z siedmioma testowanymi zawodnikami i tylko jednym podstawowym graczem.

Po przerwie zestawienie Podhalan uległo znacznej przebudowie i gra również wyglądała lepiej. Trener Niedźwiedź postawił na podstawowych graczy, dzięki czemu druga połowa zakończyła się wynikiem 2:2. Ostatecznie wynik końcowy: 6:2 dla FK Poprad.

FK Poprad - NKP Podhale Nowy Targ 6:2 (4:0)