Przygotowania do wiosny rozpoczęte

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Przygotowania do wiosny rozpoczęte
2018-01-09

Piłkarze III-ligowego NKP Podhale wznowili treningi. Tym samym rozpoczął się okres przygotowawczy do rundy wiosennej III ligi grupy IV.

Zajęcia od wczoraj prowadzi drugi trener Marcin Zubek - pod nieobecność pierwszego szkoleniowca - Janusza Niedźwiedzia, który przebywa obecnie na zjeździe w ramach kursu trenerskiego UEFA Pro. Dziś piłkarze trenowali na hali i boisku przy ul. Kolejowej w Nowym Targu. Pierwsza część zajęć to Beep Test, mający sprawdzić ogólne przygotowanie piłkarzy. W godzinach wieczornych zespół Podhala trenował z kolei na boisku ze sztuczną nawierzchnią - ta część miała charakter adaptacyjny.

  

Treninigi wznowiliśmy wczoraj. Pierwszy tydzień ma na celu adaptację piłkarzy do okresu przygotowawczego. Dzisiaj robiliśmy Beep Test, który miał na celu sprawdzić aktualny stan ogólnego przyotowania organizmu piłkarzy do wnowienia treningów. Zajęcia były ukierunkowane na ćwiczenia wprowadzające, adaptujące organizm do późniejszych etapów przygotowań - zdradza drugi szkoleniowiec "Szarotek", Marcin Zubek.

Przygotowania do wiosny potrwają aż do wznowienia rozgrywek III ligi, czyli do 10-11 marca. W tym czasie sztab szkoleniowy ma w planach rozegrać blisko 10 meczów kontrolny. Oficjalna lista sparingpartnetów zostanie opublikowana na naszej stronie już niebawem.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY