OFICJALNIE: Dawid Dynarek w NKP Podhale!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ OFICJALNIE: Dawid Dynarek w NKP Podhale!
2018-01-26

W dniu dzisiejszym kontraktem z naszym klubem związał się 28-letni Dawid Dynarek, były pomocnik m. in. Cracovii Kraków i Soły Oświęcim.

Fot. Maciej Zubek

Możemy oficjalnie potwierdzić tę informację. Dawid Dynarek od dziś jest zawodnikiem naszego klubu i będzie reprezentował jego barwy w rundzie wiosennej III ligi - mówi wiceprezes NKP Podhale, Aleksander Bukański.

Dawid Dynarek to zawodnik grający na pozycji pomocnika. Karierę rozpoczynał w juniorskich klubach Unii Oświęcim, by niedługo potem (w wieku 16 lat) przenieść się do Cracovii. Z krakowskim klubem wywalczył tytuł Mistrza Polski juniorów młodszych. W sezonie 2008/2009 zadebiutował w polskiej Ekstraklasie w barwach "Pasów", w której sezon później wystąpił jeszcze 2 razy. Kolejne lata to gra w Młodej Ekstraklasie, a w sezonach 2010/2011 i 2011/2012 zmiana klubu: najpierw gra w GLKS Nadarzyn, a następne w Okocimski KS Brzesko (w obu przypadkach II liga). Przygodę z III ligą rozpoczął w wieku 24 lat grą w Przeboju Wolbrom. Następnie trafił do Soły Oświęcim, gdzie grał aż do końca rundy jesiennej obecnego sezonu. Na wiosnę wystąpi w tych samych rozgrywkach, ale innych barwach - z "Szarotką" na piersi.

Dawid - witamy na pokładzie!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY