Ostatni mecz na własnym Stadionie

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Ostatni mecz na własnym Stadionie
2017-11-10

W zeszłym tygodniu "odczarowali" nowotarski Stadion, a już jutro pragną sięgnąć po kolejne trzy punkty. Ciebie też nie może tam zabraknąć! O godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim przy ul. Kolejowej 161 w Nowym Targu NKP Podhale podejmie Podlasie Białą Podlaską w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej, rozgrywanym "u siebie".

Fot. Szymon Pyzowski (SportowePodhale.pl)

Rywal z Białej Podlaskiej to aktualnie 12. zespół III ligi grupy IV, tracący do nowotarżan tylko 2 punkty (NKP zajmuje 10. lokatę). Ewentualna wygrana naszych rywali oznacza oczywiście wyprzedzenie "Szarotek" w tabeli, ale głęboko wierzymy w to, że tak się nie stanie. Za Podhalem przemawia nie tylko większa liczba punktów, ale również dyspozycja ostatnich dni. Na cztery rozegrane ostatnio spotkania, NKP 2-krotnie zwyciężało i 2-krotnie remisowało. Podlasie w podobnym zestawieniu 2-krotnie remisowało i 2-krotnie przegrywało.

Mam nadzieję, że dyspozycja ostatnich dni będzie miała wpływ na przebieg jutrzejszego spotkania. Czy duży - to się okaże. Wiem natomiast, że jesteśmy na fali wznoszącej, a Podlasie ostatnio trochę obniżyło loty. Każdy mecz jest jednak inny i mam nadzieję, że w jutrzejszym potwierdzimy dobrą dyspozycję z ostatnich tygodni. Bardzo zależy nam na wygranej, ponieważ jest to ostatni mecz w tym roku kalendarzowym, jaki rozegramy na własnym stadionie. Chcemy dobrze pożegnać się z kibicami, najlepiej zwycięstwem - zapowiada trener Podhala, Janusz Niedźwiedź.

Ciekawostką jest fakt, że na wyjeździe Podlasie zdołało wygrać w tym sezonie tylko raz, podczas gdy u siebie tylko raz przegrało. W przypadku Podhala takiej zależności ciężko się doszukiwać, niemniej ostatnie zwycięstwo ze Stalą Rzeszów (pierwsza wygrana "u siebie" od czasu inauguracyjnego meczu z Motorem Lublin) wpłynęło bardzo pozytywnie - tak na zawodników, jak i na kibiców, którzy od dawna wyczekiwali wygranej.

Następny mecz ligowy będzie w Nowym Targu dopiero w połowie marca. Mam więc nadzieję, że po ostatnim dobrym meczu ze Stalą Rzeszów zachęciliśmy kibiców do przyjścia na Stadion. Stąd gorąco zapraszamy na to spotkanie każdego fana! - zachęca Janusz Niedźwiedź.

Nam nie pozostaje więc już nic innego, jak tylko potwierdzić zaproszenie na jutrzejsze starcie z Podlasiem Białą Podlaską! To już ostatni mecz na poziomie III ligi, jaki będzie można obejrzeć na Podhalu przed zimową przerwą w rozgrywkach!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY