Trener Marcin Zubek w sztabie NKP Podhale!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Trener Marcin Zubek w sztabie NKP Podhale!
2017-12-30

Miło nam poinformować, że w dniu wczorajszym współpracę z naszym klubem nawiązał trener Marcin Zubek - znany na Podhalu szkoleniowiec, trener z licencją UEFA A, który na swoim koncie ma liczne szkolenia i konferencje, w tym staż trenerski w klubach VfL Wolfsburg i Legia Warszawa. Trener Zubek będzie asystentem trenera Janusza Niedźwiedzia w sztabie pierwszej drużyny NKP Podhale.

W latach 2005-2014 trener Marcin Zubek szkolił młodych piłkarzy Wiatru Ludźmierz, Huraganu Waksmund oraz Akademii Piłkarskiej w Czarnym Dunajcu. Od 2014 roku jest pierwszym szkoleniowcem V-ligowego Huraganu Waksmund, z którym w 2015 roku awansował do finału Pucharu Polski na szczeblu OZPN Nowy Sącz, a w 2017 wywalczył awans z A klasy do V ligi. W tym sezonie prowadzony przez niego zespół dotarł jak na razie do półfinału Pucharu Polski na szczeblu Podhala, a w lidze zajmuje 9. miejsce.

Od wielu lat podnoszę swoje kwalifikacje trenerskie i bardzo się cieszę, że Zarząd Klubu NKP Podhale docenił moje zaangażowanie, oferując mi funkcję asystenta trenera pierwszej drużyny. Przyjąłem tę propozycję, ponieważ jest ona dla mnie kolejnym krokiem naprzód w karierze trenerskiej. Jestem także po rozmowach z trenerem Januszem Niedźwiedziem, znam swój zakres obowiązków i jestem przekonany, że nasza współpraca będzie się układała bardzo dobrze, a jej poziom będzie wysoki - powiedział nam nowy trener w sztabie NKP Podhale, Marcin Zubek.

Od rundy wiosennej sezonu 2017/2018 trener Zubek będzie asystentem trenera Janusza Niedźwiedzia w pierwszym zespole NKP Podhale, po tym jak z funkcji tej zrezygnował Grzegorz Hajnos - obecnie pierwszy szkoleniowiec IV-ligowego Glinika Gorlice. Trenera Zubka witamy w sztabie naszej drużyny i mamy nadzieję, że przed nami wiele wspaniałych chwil i sukcesów oraz długa, wieloletnia współpraca!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY