Dziękujemy trenerom: Hajnosowi i Zwolińskiemu za lata świetnej pracy!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Dziękujemy trenerom: Hajnosowi i Zwolińskiemu za lata świetnej pracy!
2017-12-15

Grzegorz Hajnos i Paweł Zwoliński - kolejno: drugi trener i trener bramkarzy pierwszego zespołu NKP Podhale zakończyli współpracę z naszym klubem. 

Zarząd Klubu NKP Podhale Nowy Targ, chcąc umożliwić trenerowi Hajnosowi dalszy rozwój trenerskiej kariery, przychylił się do jego prośby o rozwiązanie umowy. Dotychczasowy drugi trener III-ligowych "Szarotek" pracował w Klubie już od czasów trenera Marka Żołędzia, z którym to nasza drużyna awansowała na obecny poziom rozgrywek. Grzegorz Hajnos był później także asystentem trenerów: Sieklińskiego, Kulawika, a ostanio Janusza Niedźwiedzia. Współpraca z nim układała się bardzo dobrze, a widoczne zaangażowanie i ambicja trenera Hajnosa pozwala nam wierzyć, że przed nim świetlana przyszłość. Od nowej rundy będzie on trenerem IV-ligowego Glinika Gorlice i z tego miejsca pragniemy życzyć mu mnóstwa sukcesów z nowym zespołem! Mamy również nadzieję, że przyjdzie nam jeszcze kiedyś razem pracować.

Trener Paweł Zwoliński również zgłosił chęć opuszczenia Klubu, argumentując ją powodami osobistymi, w tym zbytnim natłokiem obowiązków, związanych z prowadzeniem własnej Akademii Bramkarskiej "Perfect Goalkeeper". Jako trener bramkrzy pierwszej drużyny NKP Podhale pracował w Klubie od 2014 roku. Trener Zwoliński dał się w tym czasie poznać jako człowiek pracowity i ambitny, chcący stale doskonalić zarówno swoje umiejętności, jak i umiejętności swoich podopiecznych. Jego zaangażowanie potwierdza prywatny sukces, jakim jest założenie i prowadzenie z powodzeniem Akademii Bramkarskiej "Perfect Goalkeeper", która liczy już ponad 90 bramkarzy. Trenerowi Zwolińskiemu życzymy dalszych sukcesów i mamy nadzieję, że w przyszłości również będzie nam jeszcze dane razem pracować!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY