Czas podsumowania, podziękowań i życzeń

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Czas podsumowania, podziękowań i życzeń
2017-12-16

W zeszły czwartek w Karcmie u Borzanka (partner klubu NKP Podhale Nowy Targ) odbyło się spotkanie wigilijne działaczy, sponsorów i partnerów Klubu NKP Podhale z trenerami Akademii, a także sztabem i zawodnikami pierwszej drużyny. Prezes Podgórski oraz Sponsor Generalny - Pan Wiesław Wojas krótko podsumowali miniony rok, życząc sobie i zawodnikom mnóstwa sukcesów w przyszłości. Kilka słów od drużyny na ręce działaczy złożył również kapitan pierwszego zespołu - Sebastian Świerzbiński.

Miniony rok był dla naszego klubu, jak i dla pierwszej drużyny czasem przebudowy i sporych przemian. Oczywiście jak zawsze przy tego typu działaniach - nie ustrzegliśmy się pewnych błędów, ale generalnie cały rok należy zaliczyć jako udany. To już drugi sezon pierwszej drużyny w przebudowanej, silniejszej III lidze. Cieszy również rozwój struktur klubowych i sukcesy grup młodzieżowych. Przed nami jeszcze sporo pracy, ale wiemy już, jak mamy tę pracę organizować. Na teraz życzę zaś wszystkim zawodnikom, trenerom, działaczom, partnerom i sponsorom dużo zdrowia i sukcesów oraz spokojnych, wesołych Świąt w rodzinnym gronie - mówił prezes NKP Podhale, Pan Andrzej Podgórski.

Swego rodzaju odpowiedzią na słowa Prezesa była krótka przemowa kapitana pierwszej drużyny, Sebastiana Świerzbińskiego.

W imieniu zawodników chciałbym życzyć wszystkiego dobrego oraz zdrowych, wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku wszystkim działaczom, sponsorom, partnerom, dyrektorom szkół, współpracujących z Akademią Piłkarską, trenerom, pracownikom klubu i całemu sztabowi naszego zespołu. Szczególne podziękowania składam na ręce naszej niezastąpionej Pani Justyny z sekretariatu, a konkretnie by miała do nas dużo cierpliwości (śmiech). Na koniec raz jeszcze: wszystkiego dobrego i Wesołych Świąt! - zwrócił się do zgromadzonych na sali kapitan pierwszej drużyny.

Zanim przystąpiono do wspólnej wieczerzy i rozmaitych rozmów przy wigilijnym stole, na koniec oficjalnej części spotkania kilka słów do obecnych na sali skierował Sponsor Generalny Klubu - Pan Wiesław Wojas:

Chciałbym przede wszystkim podziękować za poprzedni sezon i miniony rok. Nie ukrywam, że liczymy na Was - zwracał się do zawodników pierwszej drużyny. - Z drugiej strony nie ma co się oszukiwać: w Nowym Targu nie będzie Ekstraligi, ale dzięki Akademii Piłkarskiej i przy pomocy szkół: I Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkoły Podstawowej nr 11 pragniemy wychować młode pokolenie utalentowanych piłkarzy. Osiągniemy to również dzięki Wam - piłkarzom pierwszego zespołu. By nie przedłużać, na ten czas życzę wszystkim Wesołych Świąt!

W imieniu Zarządu Klubu, nasza Redakcja składa podziękowania wszystkim przybyłym gościom, jak i tym, którzy z różnych przyczyn nie mogli się stawić, ale swoim zaangażowaniem i poświęceniem wspierali działania Klubu w minionym roku. Dziękujemy, że jesteście z nami! Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY