Moc życzeń dla całej rodziny NKP!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Moc życzeń dla całej rodziny NKP!
2017-12-22

W ten cudowny czas, jakim są Święta Bożego Narodzenia, a także zbliżający się wielkimi krokami Nowy Rok, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich tych, którzy tworzą razem z nami wielką rodzinę "NKP Podhale Nowy Targ"!

Głęboko wierzymy, że nasz Klub to nie tylko zawodnicy i trenerzy. To również działacze, pracownicy Klubu, partnerzy, sponsorzy, dyrektorzy szkół, z którymi współpracuje Akademia, to także władze samorządowe, przedstawiciele mediów, rodzice naszych młodych piłkarzy, całe rodziny naszych zawodników, a także Kibice i Czytelnicy! Do Was wszystkich kierujemy te słowa.

Na początku pragniemy na Wasze ręce złożyć podziękowania za miniony rok. Za to, że byliście z nami zarówno w tych dobrych, jak i gorszych momentach. Za to, że nam zaufaliście i monco kibicowaliście naszym poczynaniom. Za to, że dzięki Wam i razem z Wami możemy być dumni z prężnie rozwijającej się Akademii Piłkarskiej oraz seniorskiej drużyny na poziomie III ligi. Wierzymy, że w Nowym Roku wciąż razem będziemy mogli przeżywać sportowe emocje i odnosić coraz to większe sukcesy. Tego zarówno Wam, jak i sobie życzymy!

Ponadto kierujemy do Was następujące życzenia: byście czas Bożego Narodzenia spędzili go w gronie najbliższych, ogrzani domowym ciepłem i mnóstwem miłości. By był to czas odpoczynku i wytchnienia, a jednocześnie nabrania sił do dalszej pracy i realizowania pięknych marzeń. Życzymy Wam także wiele radości, by codzienne problemy pokonywać z uśmiechem na twarzy, a także - na koniec - niezapomnianej zabawy Sylwestrowej. Do zobaczenia w nowym, 2018 roku!

- Zarząd Klubu NKP Podhale Nowy Targ

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY