MLM: Kolejny sukces podopiecznych trenera Maloka!

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ MLM: Kolejny sukces podopiecznych trenera Maloka!
2018-11-06

W ostatnim spotkaniu barażowym o Małopolską Ligę Młodzika, piłkarze NKP Podhale z rocznika 2006 pokonali na własnym boisku Sandecję Nowy Sącz 1:0 i na wiosnę zagrają w lidze wojewódzkiej!

Drogę do baraży nowotarżanie przeszli jak burza, zaliczając w Podhalańskiej 1. Lidze Młodzika 9 zwycięstw i 1 remis na 10 spotkań. Bezpośrednią walkę o ligę wojewódzką NKP rozpoczęło wyjazdowym meczem barażowym z Limanovią, w którym młodzi piłkarze Podhala wywalczyli remis. By awansować do MLM potrzebna była więc wygrana w kolejnym spotkaniu - z Sandecją. Nie przyszła ona łatwo, ale dzięki niezwykłemu zaangażowaniu i walce przez całe starcie z "Lachami", młodzi Podhalanie zwyciężyli 1:0 i rozpoczęli świętowanie sukcesu, na który złożyło się wiele miesięcy pracy.

Dzięki wygranej z Sandecją awasowaliśmy do Małopolskiej Ligi Młodzika. Gratulacje dla moich zawodników. Pokazali ogromny charakter i jakość piłkarską, która pozwoliła nam na wygranie Ligi Podhalańskiej, a potem zwycięstwo w barażach! - powiedział po spotkaniu ojciec sukcesu - trener Mariusz Malok, który tydzień temu do Małopolskiej Ligi Trampakrzy awansował z rocznkiem 2004. Teraz dołożył do tego jeszcze awans młodzików. Oznacza to, że Akademia Piłkarska Podhala/NKP Podhale ma swoje zespoły już w każdej możliwej kategorii na szczeblu rozgrywek wojewódzkich (młodzik, trampkarz, junior młodszy, junior starszy - od rocznika 2006 po 2000).

BARAŻE O MAŁOPOLSKĄ LIGĘ MŁODZIKA (2006) | 06.11.2018

NKP Podhale - Sandecja Nowy Sącz 1:0 (0:0)
Bramka:
Stołowski

Skład Podhala: Kuros (Ostapczuk) - Luberda, Janczy, Brynkus, Plewa - Onieszczuk, Mruk, Stołowski - woś oraz Sabara, Ziarko, Paluszek, Rubiś, kostrzewa, anioł, Adamczyk, Janeczek

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY