Co słychać u pierwszej drużyny?

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ Co słychać u pierwszej drużyny?
2018-12-17

Mecz mistrzowski z Stalą Rzeszów zakończył okres startowy dla naszych zawodników i równocześnie rozpoczął okres przejściowy, który charakteryzuje się swoją specyfiką pracy. W tym czasie drużyna przechodziła między innymi test organizowane przez Marcin Zubek - akademia sportu. 

Fot. Marcin Zubek - akademia sportu

Po fazie stopniowego zmniejszenia intensywności i urlopach, zawodnicy wrócili na treningi adaptacyjne oraz przeszli szereg kompleksowych badań motorycznych, mających na celu określenie aktualnego stanu przygotowania. Dzięki tej bazie danych jesteśmy w stanie zindywidualizować tak trening, by znacznie zwiększyć jego efektywność. 

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA NASZYM FB - KLIKNIJ TUTAJ

Dodatkowo każdy z naszych zawodników jest monitorowany za pomocą systemu Polar, tak więc mamy kompleksowo i na bieżącą podane informację o tym, jak zawodnicy realizują indywidualizację treningu typową dla tego okresu treningowego - dodaje drugi trener NKP, Marcin Zubek.

Podsumowując: zawodnicy NKP Podhale zakończyli więc fazę testów i teraz skupiają się na indywidualnych treningach biegowych i siłowych. Do wspólnych treningów powrócą 7 stycznia.

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY