3. liga: Chcemy jak najszybciej osiągnąć zakładany cel [ZAPOWIEDŹ]

Strona główna / AKTUALNOŚCI/ 3. liga: Chcemy jak najszybciej osiągnąć zakładany cel [ZAPOWIEDŹ]
2019-05-24

Zapraszamy na zapowiedź jutrzejszego starcia z Motorem Lublin!

Fot. Maciej Zubek

Sobotnie starcie wyjątkowo odbędzie się nie na Arenie Lublin, a na Stadionie Piłkarskim w Zamościu, ze względu na rozgrywane w stolicy lubelskiego mecze Mistrzostw Świata U20. Motor z pewnością oczywiście będzie mógł liczyć na swoich fanów również tam, choć i sympatycy NKP wybierają się do pięknej miejscowości na wschodzie naszego kraju. Stawką tego starcia będą... oczywiście 3 punkty, które w praktyce mogą pozwolić drużynie Motoru zachować matematyczne szanse na awans, z kolei Podhale zbliżyłyby do II ligi, a w przypadku ewentualnej porażki Stali Rzeszów w tej kolejce - zapewniłyby awans. Dla NKP satysfakcjonujący wydaje się również remis... ale czy na pewno?

Chcemy jak najszybciej osiągnąć zakładany cel. Nie potrzebujemy się oglądać na kogokolwiek. Dlatego nie możemy kalkulować, tylko bić się o pełną pulę. A jak będzie w praktyce - to zweryfikuje boisko - jasno przyznaje Dariusz Mrózek - szkoleniowiec NKP.

Końcówka sezonu to jednak nie tylko wola, choć ona rzeczywiście może odegrać kluczową rolę. Na tym bowiem etapie rozgrywek - zwykło się mówić - że gra bardziej głowa, niż nogi. Ale czy to rzeczywiście prawda? Czy w dobie nowoczesnych technologii, szerokiego składu oraz komfortu przygotowań do rundy takie słowa mają sens?

Czy wystarczy sił? - pytamy wprost trenera Mrózka.

O to jestem spokojny. Tym bardziej, że na przygotowania mieliśmy w końcu cały tydzień. Mamy w składzie zawodników, którzy uzupełniają się w razie potrzeby. Dodatkowo wspiera nas młodzież z Akademii Piłkarskiej, a za kartki nikt nie pauzuje - uspokaja pierwszy trener "Szarotek".

Jak więc już usłyszeliśmy - wszystko zweryfikuje boisko. My ze swojej strony pragniemy tylko przypomnieć, że mecz z Motorem Lublin będziemy mogli oglądać na żywo przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu (Stadion OSiR), za pośrednictwem transmisji telewizyjnej na żywo online (kliknij tutaj) oraz dzięki polskieligi.net - stronie z wynikami na żywo. Zapraszamy do kibicowania naszemu Podhalu!

32. KOLEJKA III LIGI GRUPY IV

Motor Lublin vs NKP Podhale Nowy Targ
Czas: 25 maja (sobota), godz. 17:00
Miejsce: Stadion OSiR w Zamościu

KLUBY PARTNERSKIE

SPONSOR GENERALNY

UBIERA NAS

SPONSORZY

PATRONAT MEDIALNY